Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hajlandó enni? Már...

Miért nem hajlandó enni? Már megőrülök.

Figyelt kérdés
Lányom 21.-én lesz 1 éves van már 6 foga. Rettentően válogatós de valami kegyetlen szinten. Imádja a spenótot. De védő szerint csak hetente 1x ehetne. Most teljesen megvontam tőle mert semmi mást nemvolt hajlandó megenni. Már mindennel próbálkoztunk házi ételekkel és már mindenféle bébiétellel de mindennel odajutunk hogy kilöki a kezeből vagy eszik max 3 kanállal. Én már feladom nemtudom mitcsináljak vele. A desszerteket meg joghurtokat imádja de nemakarom hogy egész nap ezen éljen. Mit csináljak vele? Adjatok valami tanácsot... :((((
2012. febr. 3. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek vonatad meg töle, a spenotnak ezerféleképpen el lehet késziteni, nem kell megvonni ha szereti egye több ezer féle recept van változatossá lehet tenni.

Egészséges

nekünk is volt olyan idöszak amikor csak egy valamit volt hajlando megenni csak aztan megunta jött más. adjál neki ha szereti

2012. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanak belőle túl sokat a magas vastartalma miatt. Gondolom ezért állította le a védőnő. Sajnálom hogy ilyen rossz evő, nem lehet hogy a kanállal is gond van? Falatkákat sem eszik? Az csak táplálóbb mint a desszert.
2012. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A magas oxálsav tartalom miatt tényleg nem jó, ha sokat eszik belőle.

[link]

Semmi mást nem szeret? Alma, őszi, répa? Azt lehetne keverni kicsi krumplival, és úgy adni.

Darabosan adod, vagy turmixolva? Lehet, hogy darabosan enné. Én fiam vagy kicsit összetörve, vagy nagyon leturmixolva eszik, a kettő között nem. (A spenótot ő is nagyon szereti.)

Pépeket esetleg?

Súlya jól gyarapszik?

2012. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vacsira szokott enni sajt csirkemell kiflivel azt szereti is.

Próbáltam már a darabosat is mikor mienlye van úgy eszi van emikor husilevesből kiszedem a zöldségeket és ha ő harap a répából megszi de ha pl összetöröm neki akkor már nemkell... ha meg husi is van benne akkor aztán rá se néz. Hát nem egy husis baba. 72cm és kb 7,5kiló. Amúgy nagyon életvidám mosolygós kúszik mászik most már feláll szóval nincs vele semmi probláma az étkezésen kívül.

2012. febr. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!