Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Meg lehet valaha...

Anyukák! Meg lehet valaha szokni a kruppos rohamokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam Másfél éves,1 éve Kruppos.Most is éppen benne van 2. napja.Nem bírom megszokni,mindig félek,nehogy valami komolyabb baja legyen.
2012. febr. 3. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem lehet megszokni az ilyet egy anyának.

mindig félti a gyerekét,és ez így van jól.

annyit lehet csinálni,hogy párásítani a levegőt és akkor jobb lesz neki.

2012. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak 2 éve volt az első rohama, azóta még 2.

Szerintem megszokni nem lehet. Amikor nincs gond, akkor tök nyugodt vagyok, de már a legkisebb bajára is gyomoridegem lesz, hogy befullad-e éjjel vagy sem. Olyan házipatikánk van neki itthon, hogy egy kisebb gyógyszertár megirigyelhetné. pedig tudom, hogy semmit nem érnek fulladás esetén. Kivéve a kúp. De ha már rekedt a hangja vagy tüsszög, köhög, folyik az orra, és egyből kúrálom. Van itthon: 3 orrspray, 2 féle köptető+ 1 köhögéscsillapító, 2 féle lázcsillapító szuszpenzió, lázcsillapító kúp, c vitamin rágótabletta és cseppek is, homeos bogyó náthára, köhögésre és immunerősítő, calcimusk, aerius, fenistil csepp. De mégis a hidegre esküszöm, nálunk mindig az segített.

2012. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem fogod megszokni, de szép lassan ki fogja nőni és csak rossz emlék marad. Lányom 2 évesen kezdte és kb. 70 éves korára nőtte ki. Viszont egy idő után már nem ijedsz meg annyira, mert tudod mit kell tenned.
2012. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj dehogy 70 évesen, bocsánat: 7 évesen. :-)
2012. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!