Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kruppos kistesó? Mi legyen az...

Kruppos kistesó? Mi legyen az ovissal?

Figyelt kérdés

A kicsimre azt mondták, ma hogy kruppos,mert 1 hete csúnyán köhög-lázas(először hörghurutot mondtak,majd jött h krupp), óvjam ettől-attól,de hogyan ha a nagytesó minden héten hoz valamit az oviból, és a kicsi is folyton beteg lesz.

Most azon gondolkodom,hogy kiveszem a nagyot oviból,mert mióta járunk folyamatosan beteg a kicsi.A nagy előbb átesik, de a kicsi most is már második hete taknyos-lázas-köhög-nem eszik......

Nem tudom mit tegyek,nem oviköteles nem is akartam vinni,pont ezek miatt,mert a kicsi a pocakban nem fejlődött rendesen,hogy ne kelljen még a sok bacit is "bekapnia".

Ötletek?

Akinek van kruppos babája,hogy oldja meg?Mit tegyek?


2011. okt. 8. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy kiveszed vagy nem a nagyobbat, egyszerűen a kicsi beteges típus és nem hiszem, hogy meg tudnád óvni, a betegségeken át kell esni. Inkább kutass fel olyan "gyógyszereket" amik segítenek neki és gyorsabban felépül. Vitamint, köhögésre gyógyszert, homeopátiás szereket...


A nagy fiam kruppos, semmit nem teszek, ha rohama van, bekapcsolom a hideg párásítót és ennyi. (Egyébként ez ha náthásak, köhögnek, folyamatosan üzemel és így a köhögés is gyorsan elmúlik, szinte nem is köhögnek.) Ezt csinálják a kórházban is. Illetve télen mikor beteg volt, akkor beöltöztettem overallba és nyitott ablaknál aludt a hidegben. A kruppnak ez az ellenszere, ki kell tágítani a légutakat hideg levegővel. Illetve lehet kapni szteroidos kuppot is. 6 évesen elnövi, de szerintem semmi köze jár oviba a nagy vagy nem. Mert nálunk a nagyobb a beteges, a kicsi sosem volt kruppos, meg általában beteg sem, a nagy évente többször is.

2011. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!