Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől változhatott így meg a...

Mitől változhatott így meg a babám? Egy hete teljesen nyűgös, a napirendje teljesen felborult, éjjel ugyan alszik, de nappal nincs el magában.

Figyelt kérdés
Most is épp aludnia kéne, de röhögcsél a kiságyban, majd két pillanat múlva sír, ha odabújok hozzá megnyugszik, majd megint röhög, a hajam tépi, pedig ilyenkor már aludni szokott... Nem értem! 6 hós lesz, a fogára saccoltunk, de nem vörös neki, ugyan látni már régóta, hogy alul ott van két fog. Nem tudom mi lehet a gond, és félek, hogy a gyerekemből olyan gyerek válik, amilyet nem szerettem volna soha, egy nem önálló, folyton nyávogó, csak ölben ellevő baba. Viburcol kúpom van, de még nem mertem neki adni. nem biztos, hogy a \'legnyugtatózás\' jó megoldás szerintem.
2009. jún. 1. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is hathósan kezdte, most héthós mult, de még mindig tart:((( mondjuk egy héten egy-két nap aranyos, szépen játszunk, alszik napközben pontos rend szerint, a többi napon meg felteszi a nyűglődőlemezt, ami egész nap tart:( enni eszik rendesen, neki van már alul ké foga, de többet jönni nem látok. Én sem adok semmilyen homeot neki, amikor jött a foga chamomila vulgarist adtam, de szerintem sincs amugy semmi baja, nem akarom tompítani. Szerintem itt 6-7 hó körül is van valami fordulás, mint 3-4 hó körül ami volt. Elég nehezen birom igy őszintén cérnával, mondjuk ugy a negyedik nyüglődő-semmi nem jó nap után. Ma egy kicsit jobban elvolt. Szerintem unatkozik. Nem tud előre mászni, elérni a tárgyakat és tök ideges tőle! Te nem erre tippelsz? Unja a játékait a szobáját méginkább. Annyit találtam ki, hogy próbálok mást játszani vele és más helyszineken, igy egy kicsit jobb. Kitartás neked is!!
2009. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem irigyellek Téged sem. az az igaszság, hogy hasra tud fordulni a babám, de már azt sem csinálja. Csak nyög, meg nyekeg. Nem tudom miért. A furcsa az, hogy egyik napról a másikra lett ilyen. Eddig az elalvással sem volt gond, most meg elmegyek mellőle és üvölt. Még a játszószőnyege mellől sem akar elengedni. Pedig eddig sosem sírt. Valóban 3 hónapos korában is volt egy ilyen fázis, de nem tartott egy hónapig, mint nálad:( Egyébként enni sem eszik hű de sokat, viszont azt hogy beteg kizárnám, nem lázas, nem tortyog...Te adsz már neki gyümölcsöt? nem lehet,hogy a hozzátáplálás miatt ilyen? nálunk a hozzátáplálás után 1,5 héttel kezdődött. De igazából cicit sem kér, tápot sem, gyümölcsöt sem olyan vadul, mint ezelőtt. szóval a hozzátáplálást is kizárnám.
2009. jún. 1. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
5,5 hós kora óta szépen eszeget. 6 hósan már megevett 1 ü gyümit tizóraira, 1 ü főzit ebédre simán. Tuti hogy nem éhes és a hasa sem fáj. Egyszerűen kínlódik, unatkozik. Persze ha hancúr van meg birkózás, mondókázás, kertben virágnézegetés, mama cipeli a karjában és magyaráz neki, akkor egy hangja sincs! De ennyi idő nincs egy nap, képtelenség egész nap szórakoztatni! Tuti az a baja a bébidnek, hogy agyilag már ott tart, hogy haladna valahogy, de még a teste nem engedelmeskedik, ettől baromi ideges. Figyeld meg, ha mászni/kúszni kezdenek, meg fog ez a kinlódás szűnni, nekem ezt irták itt az anyukák! Én bizakodom:) nekem kéne néha ez a viburcol kúp:)))
2009. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!