Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körülbelül mennyi idő után...

Körülbelül mennyi idő után fejti ki hatását a borostyánlánc?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a tapasztalatokra! 4,5 hós kisfiam két napja viseli, de még semmi eredménye nincs! Nektek mennyi időnek kellett eltelnie, hogy érezzétek a hatását? Vagy egyáltalán használ?

Nekünk a lekerekített, csiszolt változat van, az számít hogy melyik fajta?


2009. jún. 1. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék! Épp tegnap olvastam róla a neten, hogy fogzásnál is segít, Te is e miatt vetted? Nem félted, hogy a nyakába van?
2009. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom valakinek használ van hogy nem eberkétől függ.
2009. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is az miatt vettem! Az első éjszaka nagyon féltettem, minden bajom volt, csak az nyugtatott meg hogy van légzésfigyelőnk! Szerencsére nem történt semmi baja a Picurnak! Állandóan a nyakában van! Ezek ilyen különleges kötözésűek, ha elszakadna, akkor sem fut le a lánc! De nagyon erős a madzag amire fűzték, úgyhogy nem valószínű hogy elszakad! :)
2009. jún. 1. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:

8 hónapos kislányomnak 4 hónapja van borostyánlánca. Eddig 2 fogacskája nőtt ki teljesen észrevétlenül. Ill. a nyála folyt, és a kakija is hígabb volt. Nálunk egyáltalán nem volt nyügösség.:) De hogy ezt a láncnak köszönhetjük-e?? azt nem tudom...

a miénk is lekerekített, csiszolt

2009. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!