Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ezekből ízletes...

Hogy lehet ezekből ízletes babakaját csinálni?

Figyelt kérdés
Adott nyers csirkemell fagyasztott, durum tészta, cukkini fagyasztott. Hogy kell finoman megcsinálni? Petrezselyem van még itthon. Mikor mit rakok a vízbe először a húst? Meddig főzőm? Ti hogy csinálnátok? Só mehet? 8 hós.
2012. febr. 4. 11:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg arányok? Tésztából mennyit? Köszi
2012. febr. 4. 11:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem sóznék csak 1 év felett, a kicsiknek nem ugyanaz az ízletes, mint nekünk. Én ezeket a hozzávalókat külön főzném és úgy adnám.
2012. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a cukkinit (darabolva) és a csirkemellet szerintem egyszerre megpárolhtod kis vízbe vagy saját lében, mert úgyis ereszteni fog, a tásztát külön kifőzöd, és én a párolás legvégén egy icipici üveges kaját tennék rá, ha van. (ízletesebb) a petrezselymet is csak a legvégén raknám rá. és ha kész, akkor a tésztával összekeverni. én sem sóznék. én még most is (15 hós) egy kicsit összetöröm a tésztát villával. 7 foga van.
2012. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!