Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos gyermeket kivinnél...

13 hónapos gyermeket kivinnél szánkózni úgy, hogy esik a hó és egy kicsit fúj a szél? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 16:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Pl ilyen időben mint ma? NEM! Azért nem,mert megfázhat és nem élvezné,hogy vág a szemébe a hó és minusz 10 fok van!
2012. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
persze. miért ne érezhetné jól magát? mert pánkikeltés van? ugyanmár! :)
2012. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nanáhogy kivinném ma csak 4 szer voltunk kint kb 50cm ho van már és nem voltam rest melegen felöltöztetni és vittem szánkozni és élvezte nem kérdés hogy holnap is megyünk szánkozni
2012. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

pl. olyan időben mint ma volt. Persze nem most fél 5-kor vinném már ki, de egyébként kivihetem v. nem?

A családomban is megoszlanak a vélemények, több álláspont azon van, hogy vigyem ki. Minket is kivittek és semmi bajunk nem volt. A másik oldal meg azt mondja, hogy megfázik. Tanácstalan vagyok!

2012. febr. 4. 16:39
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja, babakocsival kimentünk, úgy hogy rajta volt a kocsin az esővédő.
2012. febr. 4. 16:41
 6/23 anonim ***** válasza:

menyjetek ki nem kell engedély lehet még egyzser kimegyünk a lámpafényekhez!!

semmi baja nem lesz!!! söt könnybben elalszik ne aggodj

2012. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16 hónapos a kislányom, most jöttünk vissza a szánkózós-sétálásból. Kb. 1 órát voltunk kint, jól felöltöztettük, bekentem az arcát, élvezte!! Mi két hetes kora óta minden nap sétálunk. Csak METSZŐ szélben, és szakadó esőben nem. Itt is keményen esik a hó, de annyira porhó, hogy még nedves sem lett kívülről egyik "része" sem.
2012. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nemrég jöttünk be az 1 évessel és a 3,5 évessel a szánkózásból. Bár a hó esik, nálunk nem fúj a szél és -6 fok van. 1 órát kinn voltunk, nagyon élvezte a kicsi is, mikor már nyűglődött behoztam. Hófúvásban nem vinném ki, de még ennél hidegebben is simán 1 órácskára! A nagyot is mindig kivittem. Soha semmi baja nem lett.
2012. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm!

Mivel kenitek be az arcát? Mennyire öltöztetitek fel őket?

2012. febr. 4. 17:09
 10/23 anonim ***** válasza:
gabi krémmel bekenem az arcát mielött kimegyünk s mikor visszajöttünk. régetegesen ötöztettem vizatlan ruhába kabát spaka sál kesztyű
2012. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!