Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos gyermeket kivinnél...

13 hónapos gyermeket kivinnél szánkózni úgy, hogy esik a hó és egy kicsit fúj a szél? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 16:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Gabi testápolóval v. melyikkel? Én úgy vittem ki ma a babakocsiban: hosszú ujjú body, harisnya, póló, zokni, vékony melegítő, overál, sapka, sál, kesztyű. Elég így a szánkón is?
2012. febr. 4. 17:19
 12/23 anonim ***** válasza:

én így öltöztettem fel ma 2 évesemet:

harisnya, zokni, hu body, hu.póló, term pulcsi, termo naci, overál nadrág, kabát, sapi, kesztyű, sál. 3 órát voltunk kint és ő már aktívan mozog.

szerintem inkább vastag szabadidőt adj rá, tényleg hideg van :)

2012. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Okés. Köszönöm! Csak azt sem akartam, hogy a babakocsiban beleizzadjon. De akkor majd ha szánkózni megyünk, akkor vastagabban öltöztetem.
2012. febr. 4. 17:52
 14/23 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz,hogy mivel kened be az arcát! Vizes alapúval,pl testápoló nem szabad,mert ráfagy az arcára!!!! Kifejezetten szél és hideg elleni baba arckrém kell!!!

Mi ezt használjuk,nagyon jó:

[link]

2012. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
És az a boraxos krém, ami a gyógyszertári az nem jó? V. sudocrem?
2012. febr. 4. 18:50
 16/23 anonim ***** válasza:
Ezek tudtommal popsikrémek. Az se az igazi,én volt amikor a gyógyszertári popsikrémmel kentem a babám arcát (védőnőm tanácsára) de nem volt hatásos, nem védte meg a babám bőrét, tiszta rücskös lett,mintha megfagyott volna,nehezen gyógyult meg. Ha teheted előbb vegyél szél és hideg elleni védőkrémet babáknak valót,csak utána vidd ki sétálni.
2012. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha van DM a közeletekben,akkor ott kapsz ilyen Babylove Wind und Wetter nevezetű arckrémet,azt ajánlom,tényleg jó és az összetevője is természetes.
2012. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs csak kb. 30 km-re. Most meg ilyen időben nem szívesen indulok el. Egyébként mennyibe kerül a dm-es?
2012. febr. 4. 19:59
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem.Nálunk napközben is -10 fok volt legalább.Kislányom 16 hónapos, szóval nem annyira pici már.A múltkor felhívtam a védőnőt ezzel kapcsolatban, aki azt mondta, hogy ha -5 foknál hidegebb van, akkor gyalog ne induljunk útnak.Én ezt betartom.Egyébként nincs szánkónk, de jövőre is élvezni fogja.Én azon a véleményen vagyok, hogy nem véletlenül mondta ezt a védőnő.Akárhogy öltözteted, az a kis test ülve a szánkón hamarabb átfagy, mint te felnőttként, aki húzod, jössz-mész, még ki is melegedsz.Ilyen időben kevés az, hogy bebugyolálod.Mi hétfő óta nem voltunk sétálni.Nem mondom, hogy jó ez, de nem vagyok olyan anya, hogy levegőzni, minden áron, mert ha nem..Annyit nem ér az egész.
2012. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A DM-es krém nem drága,max 500-600 forint,én még a tavalyit használom, szóval nem emlékszek mennyi volt,de nem drága.
2012. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!