Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mentek szánkózni? Milyen idő...

Mentek szánkózni? Milyen idő van nálatok?

Figyelt kérdés
15 hónapos a láynom,és nem tudom eldönteni merjem e kivinni. Hideg van, -10, és fúj a szél is.
2012. febr. 4. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nálunk -7 körül van, és szakad a hó. De szerintem ha felébredt, egy 15 percre kimegyünk szánkózni.

11 hónapos a kislányom, és nem egy fázós típus. Én előbb elkezdek fázni, mint ő. :)

2012. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vidd ki feltétlen!Kis arcát bekened krémmel,jól felöltözteted 20-25perc a jó levegőn nem árt!
2012. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Itt - 15 fok van. A gyerekek nem rég jöttek be kint voltak az apjukkal, kb.20-25 percet,de majd megfagytak,főleg a kezük fázott nagyon, még kesztyűben is tiszta piros lett.Esik a hó és nagyon fúj a szél, hordja a havat mindenfelé.
2012. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát mi nem megyünk ki. Olyan hófúvás van, hogy a -10 fok kb. -20-nak érződik a fagyos szélben. Szerintem szegény gyerek csak úgy kapkodná a levegőt, a szemét ki sem tudná nyitni, mert szembe fújja a szél a havat.

Én nem vagyok az a mindenáron erőltessük a kimenetelt....

Még a hírekben is mondták, hogy ha nem muszáj ne mozduljunk ki, pedig ezt felnőttekre értették, nem babákra!!

Bentről nézzük a hóesést:-)

2012. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én ki vinném de csak rövid időre mert nagyon hideg van!De nálunk még nem esik a hó :( pedig már nagyon várjuk hogy szánkózhassunk!
2012. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hol nem esik még a hó. én kimennék 4 hónapos fiammal levegőzni, de nem lehet babakocsival közlekedni:(
2012. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Veszprém megyében élek itt még nem esik!De hideg az van!!!
2012. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15 hós fiammal délelőtt voltunk kint szánkóval a boltban, max fél órát volt kint, odafele fázott, visszafelé már rötyögött :-) odafelé fújt a szél is jobban, ráaádsul néha szembe. most nem tudom mi a helyzet, mínusz 10 fok van itt és a Apa kora délután erős szelet jelentett, mikor ment dolgozni, holott készülünk a mamiékhoz, de legfeljebb megyünk kocsival...
2012. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi a délutáni alvás után megyünk ki a mamáékhoz és a kerbe építünk hóembert, meg szánkóznak picit, de max 20-30 perc lesz az egész. Délelőtt is elmentünk babakocsival a boltba(200 m), nem volt baja, tetszett neki a hóesés. Mondjuk nálunk nincs erős szél, csak egy kis minimális. Én ugy vagyok vele, tél van, és télen hideg van, de bekenem az arcát, jó vastagon beöltöztetem, és lehet kicsit kint lenni. Gyerekként én is imádtam, ráadásul hetek ota ígérgetem neki a hóembert:-). 21 hónapos a fiam.
2012. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Sajnos mi sem tudunk kimenni. -12 körül van és iszonyat szél, szinte vízszintbe esik a hó. ma bent maradunk, eddig minden napra kimentünk délelőtt és délután 20-30 percre, de ma képtelenség kint lenni :(
2012. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!