Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 evessel repulozni? Tapasztal...

1 evessel repulozni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra lennek kivancsi,hogy a repulon,hogy utazhat kell neki sajat ules vagy olben.Babakocsi korulmenyes elvinni?minden tapasztalat jo tanacs erdekel!!
2012. febr. 4. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet ölben, kapsz egy plussz övet, babakocsit sport babakocsit vigyetek, azt elrakják. Teljesen jó bírta az én fiam.1 évesen görögországba mentünk
2012. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 hónapos volt a kisfiam, amikor repültünk. Nagyon élvezte, a repülőn sétálgatott fel-alá, ismerkedett. Visszafelé volt kemény, sokat kellett várni és fáradt volt, nyűgös. Talán annyi volt a szerencsém, hogy még anyatejes volt, így a repülőn (diszkréten, letakarva) tudtam szoptatni. Szerintem Neked lesz nehezebb az út, nem neki :) Babakocsit beszálláskor elvették, kiszálláskor megkaptuk a légikisasszonytól, ahogy mentünk le a lépcsőn (nem a csomagokkal rakták a gépbe). Azt kéne átgondolni mit vinnél neki a gépre, mert pl. a babavizet cumisüvegben úgy engedték fel, hogy megkóstoltam előttük. Nem tudom ez változott-e, nézz utána! És én is kaptam plusz övet, ölben utazhatott.
2012. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 9 hónapos és már kétszer megjártuk Angliát. Amíg nem tudott ülni, picit nehezebb volt, de most hogy ül és aktívabb, érdekli a világ, nagyon élvezte. Babakocsit mindenképpen vigyél be ha még nem tud járni, mert neked sokkal egyszerűbb lesz. Vihetsz neki be ételt is, italt is, max megkóstoltatják veled. Általában az emberek segítőkészek és elnézőbbek ha picivel utazol. Viszont a helyedben én vennék ülőhelyet, már ha fapados járattal mész, mindenképpen a folyosóra, különben nagyon be leszel szorítva..
2012. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 eves volt a lanyom, mikor eloszor repulozott hosszan. 12 orat repultunk atszallassal. Elotte csak 1 oras repuloutakon jart. Ha rovid az ut, oledben ulhet, kapsz biztonsagi ov hosszabbitot, amit fel- es leszallaskor kell hasznalni. Hosszabb uton - nalunk 10 ora volt - olyan helyre ultettek, ahol elottunk nem volt ules, csak fal, amire mozest raktak fel. Abban aludt a lanyom. Minden gyerekest ilyen helyre ultettek, de mozest kb 1 eves korig adnak. Meret fuggo es a stewardesek dontik el, hogy adnak e, ok itelik meg, hogy belefer e a baba. Amugy nagy atlagban 2 eves korig repulnek ingyen es addig olben vagy a mozesben bekotve kell lenniuk. Ulohely akkor jar, ha fizetsz a jegyert, akar kedvezmenyesen, akar teljesaron. Babakocsit gepig viheted, ott elveszik es lerakjak a csomagterbe es celallomason visszakapod. Atszalasnal transzfer repteren is odaadjak. Tanacs: vigyel egy kis hatizsakot kezipoggyasznak es abba rakd mind a babad, mind a te cuccaid. Kisbabaval elony a 2 szabad kez. Folyadekfelvitel gepre: Ferihegyen bele kellett innom cumisuvegbe, hogy tenyleg az van benne, amit mondtam, tapszerhez viz illetve tea. Hosszu utaknal kerhetsz - repjegyvasarlaskor - bebimenut. Nalunk uveges Hipp bebikajat adtak. Tapszerhez vizet a gepen megmelegitik.

Hirtelen ennyi. Kerdezz es szivesen valaszolok.

2012. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
atszaLLas...bocsi:-) utolso voltam
2012. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsokat! Nagyon izgulok meg soha nem utaztam a kislanyommal!Jarni meg csak kapaszkodva tud nem tudom,hogy mire utazunk valtozik e a hleyzet.Az olben ulest nem igazan szereti de remelem azert kibirja.A viz eszembe se jutott!!!Mindegy megkostolom en csak engedjek fel vinni!Igaz a kislanyom mar nem igazan eszik tapszert max este meg koran reggel de azert inni rengeteget iszik.Ami meg erdekelne ,hogy a babakocsiert kell kulon fizetni?
2012. febr. 4. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
En vagyok az atszallassal 12 orat utazos. Babakocsiert nem kell fizetni, azt kezipoggyasznak tekintik babasoknal, csak annyi, hogy nem viheted fel a gepre. Gepbe valo beszallaskor veszik el es celallomason, ahogy kilepsz a gepbol, visszakapod. Az en lanyom sem jart meg akkor egyedul, de aztan hofuvasok, meg idojaras miatt 7 orat kellett a transzfer repteren varnunk, ami eleg ido volt neki arra, hogy megtanuljon egyedul jarni. Ja, fel- es leszallaskor ajanlatos ot valamivel itatni, vagy ha cumizik, a szajaba dugni, fulbedugulas elkerulesere. Vigyel fel a gepre valami jatekot is neki. Hany oras lesz az ut egyebkent?
2012. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyem lassan 3 eves, baba kora uta utazgatunk Magyarorszagra. 1,5 eves kora korul volt a legnehezebb (csomagokat cipelni, meg o utana szaladgalni), de kibirtuk. 2 eves kor utan mar kulon szeken ul a repulon.

A legtobb kisgyerekes babakocsit is visz, nem gond

2012. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!