Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek ilyet a babátoknak?...

Vennétek ilyet a babátoknak? Kicsit furi? (járgány és járássegítő)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 4. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem frisher pricenak is van cuki járássegítője azok jól néznek ki de ez inkább vmi ufojárgányohoz hasonlít
2012. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

DRÁGA!!!!Ennyit kiadni érte, te jó ég....

Az én kisfiam a széket használta járás segítőnek,előszeretettel tologatta a nappaliban:)

2012. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

nem, mert a járássegítőt hülyeségnek tartom.

én babám is a széket, meg a babakocsit toligálta, illetve sétáltam vele. így is 1éves korában elindult magától.

2012. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem baromira tetszik!

Régebben én is néztem, de nem vettem.

Viszont ha vettem volna, nem a járássegítő funkciója miatt, hanem mint ahogy a leírásban is olvasható:

nagyon jól fejleszti az egyensúlyérzéket, térérzéket, stb.

2012. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Felesleges, pedig én nagy Y-BIKE fan vagyok! :-)) Nem lehet használni a szabadban, csak a lakásban, még a padlószőnyegen is elakad! Nem alakítható át, így nagyon kevés ideig tudja használni a baba. Karácsonyra szerettem volna venni a lányomnak, megnéztem a boltban, és megállapítottam, hogy nem ér semmit! Nekünk IKEA-s járássegítőnk van, a célnak megfelel.
2012. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én csak kérdezném, hogy a járássegítő az minek? Nem tudom, nekem mindkét gyerekem egy-két hét alatt önállóan elkezdett járni. Fontos a járássegítő? Ez nem kötekedés, csak kérdezem.
2012. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A járássegítő arra jó, hogy áttolja a kutyán, meg belepakolja a játékait! Egyedül még nem megy a lányom, de járássegítővel már fut! Nem kapaszkodik benne, csak tolja maga előtt! Szerintem bátorságot ad neki. Lehet, hogy nem jó dolog, de mi használjuk!
2012. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint! Szerintem még mindig jobb, mint a komp! Arról már bebizonyították, hogy káros, mégis egy csomóan használják!
2012. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es bocsi, de ez se az egyensúlyérzéket se a térérzéket nem fejleszti...hiába van odaírva...

Az egyensúlyérzéket azért nem, mert annak a központja a fülben van, a félkörös ívjáratok.Az ezekben lévő folyadék mozgása ingerli az ott lévő érzékelő sejteket.Minél több inger éri őket, annál jobb az egyensúly érzékelés.Na már most egy csőben lévő folyadék nem úgy fog jobban mozogni, ha mászkálunk, hanem ha forgunk,ugrálunk, lehajolunk,felállunk,szaladunk, stb...tehát inkább ezek a mozgásformák fejlesztik az egyensúlyt.

A tér érzékelést meg szerintem azért nem fejleszti, mert nem tanulja meg rendesen a gyerek meddig mehet, mik a határai, kicsit olyan mint a bébikomp, hiszen nekimegy valaminek és nem üti meg magát, tehát nem tudja rendesen bemérni a teret.

Na de nem akarom túlmagyarázni a dolgokat, csak annyi hülyeséget tudnak leírni egy termék mellé, csak hogy el tudják adni, hogy az nem igaz...

2012. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!

Épp azért írtam, hogy nem járássegítőnek venném meg, hanem más funkciók miatt. Ha ráül a gyerek, akár forogni is tud vele. Nem csak előre-hátra megy, mivel bolygósított kerekekkel van ellátva. (Tehát fejleszti, de szerintem a térérzékelést is). Vagy azt csak 2 lábon állva - előre haladva - lehet fejleszteni?

Amúgy nem akarok vitatkozni, csak nem értek egyet azzal, amit írtál. :)

2012. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!