Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a kiságyat lejjebb...

Mikor kell a kiságyat lejjebb engedni, a baba méretétől, korától vagy mozgásától függ?

Figyelt kérdés
Nekem 7 hós a fiam még csak forog és kúszik. A védőnő meg anyósom is azt hajtja már hetek óta hogy ki fog esni na de hogy esne ki? A mérete miatt mondják vagy azért mert bármikor várható hogy felül? (na de annak csak látnám már jeleit csak úgy hirtelen nem fog felülni gondolom vagy igen?) 8.5 kiló és 72 cm.
2012. febr. 5. 13:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ennek az ágynak 2 szintje van amúgy, nem 3.
2012. febr. 5. 14:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk függ attól is, hogy milyen magasan van a felső állás. Nekünk csak 2 állás van, de nem tudná átlendíteni magát a rácson. Végülis neked is látnod kell, hogy mozgás közben mire lehet(ne) képes.
2012. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk 2hete le kellett raknunk, mert már négykézláb állt, mára már úgy közlekedik szép lassan (6hónapos, 7900g és 67,5cm)
2012. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha csak 2 magasságba lehet tenni, akkor a felső is elég lent van. Ha 3 pozícióba is lehet állítani, tedd a középsőre.

Nekem a lányom5 hós volt, amikor a középső magasságra tettük, mert hason olyan magasra kitolta magát, hogy a rács felett át tudott nézni.


Jobb a biztonság, tedd egy szinttel lejjebb inkább.


(Ja, az első lányom a legalsó szinten feküdt, amikor a tesóval terhes voltam. Hát, nem volt jó a derekamnak, amikor beraktam az ágyba, ráadásul a pocakom miatt behajolni is alig tudtam, de azért kibírtam :) (ő akkor 10 kiló volt!)

(18 hónap van közöttük, és szülésig minden nap 2-szer kivettem-betettem.)

2012. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Annyira ez sincs fent igen, épp ezért mert csak 2 szint van. Azt értem akinél a gyerek már négykézlábazik meg mászik 6 hósan, az számomra is egyértelmű.

De akkor lejjebb teszem. Egyébként egy nap nem 2szer hanem vagy 12-szer 15 ször kell ki be tennem :)

2012. febr. 5. 16:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Inkább tedd lejjebb, jobb a biztonság.
2012. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!