Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba mozgása kellemetlen...

Ha a baba mozgása kellemetlen 2 napja, mert úgy feszül a hasam, meg a hasam alja a mozgásától, meg néha (főleg mozgásnál) bekeményedik a pocim 3-4 másodpercre, az a terhes méh növekedésétől lehet vagy aggodalomra ad okot?

Figyelt kérdés

Béres magnéziumot rendszeresen szedem!

29 hetes kismama!

Válaszotokat előre is köszönöm!


2008. máj. 2. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,ez teljessen normális.Ahogyan a babóca növekszik minnél kevesebb a helye,és már nem is igazán rugdos hanem feszítt.Az is teljessen normális ha pár másodpercre bekeményedik a hasad.Csak akkor lenne gond ha sokáig kemény volna.Nekem is mindig befeszít,főleg este 10-től reggelig,sajnos már olyan kellemetlen hogy aludni sem tudok,mert a kis térdét nyomkodja ki az oldalamon.Boldog babavárást!!!!Üdv 34 hetes kismama.
2008. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi 10 keményedés max 3 percre normális.

De jelzi, hogy lassíts!! Pihenj többet, vállalj kevesebbet.Feküdj az oldaladon és pihizz sokat, és jelezd a dokidnak majd.

2008. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, nektek is nagyon boldog babavárást kívánok!!!!!
2008. máj. 3. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! én is 29 hetes voltam amikor befordult, és ílyen tünetekkel, nekem 4 napig tartott. lehet, hogy a te picid is most fordul?!!! 36 hetes kismama
2008. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!