Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba mit illik...

Babalátogatóba mit illik vinni és kinek?

Figyelt kérdés
Ti mit vinnétek? Egyik bnőmnek a picije, nem legjobb bnő.
2010. szept. 17. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobban a praktikus ajándékoknak örültem: pelus, popsitörlő, meg persze a csokinak amit én kaptam :)
2010. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig babaruhát kaptunk, pl. egy bodyt vagy rugit és volt, aki hozott virágot vagy egy doboz desszertet is.

Mi vittünk egyszer pelenkát, bár ott kifejezetten kérték, hogy ne vegyünk ruhát, mert rengeteg van nekik, a pelus viszont mindig jól jön :)

2010. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amikor engem jöttek meglátogatni a következőket hozták. Leírom és ezekből válogathatsz. A gyereknek: ruha, játék, cumisüveg, pelenka, popsitörlő. Anyukának: bonbon, gyümölcs, gyümölcslé. Apukának: egy üveg ital(pezsgő, bor, pálinka). Remélem tudtam segíteni.
2010. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Pelenka mindig jól jön biztos irják majd a többiek is.


ált. a babának hoznak ajándékot ha nem vagytok nagyon jóban anyukának egy kis desszertet vigyél pl. somlóit v. gesztenyepürét ilyesmit.


babának lehet még vinni játékot meg kis zoknit v. tutyit de ez már a te pénztárcádtól függ.


Nekünk anno almát narancsot hoztak egy pár zoknit egy takarót és két csomag pelust - több vendég természetesen-


aminek a legjobban örültem kaptunk egy nagy darab sütötököt megsülve melegen isteni volt!!!

2010. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És megkérdeztétek,h milyen pelust vigyetek??? Vagy hogy?:) Ruhára gondoltam énis, de úgy h pár számmal nagyobbat, abból még biztos nincs sok. :)
2010. szept. 17. 11:16
 6/15 anonim ***** válasza:

ruhából 68-st vigyél az kb fél évesen lesz jó rá


pelenkából meg amilyet szeretsz ilyenkor még úgy is kisérleteznek a szülők a márkákkal mi liberot és lidl-s pelust is kaptunk nagy csomaggal.


a pelenka mérete 4-9 kg-ost vegyél

2010. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyél valamilyen sensitive nedves popsitörlőt, babafürdetőt, esetleg testápolót, valamilyen vízi játékot - vízhatlan sípolós kiskönyv vagy kishajók, gumikacsa, ilyesmit (a pelus az olyan dolog, amit szerintem ha egyfélét megszeret az ember, és beválik, akkor nem szívesen cseréli le).

Anyának egy doboz bonbon, vagy ha tudod, hogy szoptat, akkor esetleg szoptatós tea, vagy melltartóba való betét.

Apának egy üveg bor.

2010. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi is pelusnak örültünk legjobban. Mekkora a baba? Szerintem libero általában bejön az embereknek. 2 vagy 3 kéne, attól függ hány kiló. Külön én nem vinnék anyának és apának is, hanem mondjuk sütnék egy finom sütit... vagy gyümölcsöt vinnék.
2010. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én csak Pampers-t kaptam ajándékba azóta is ezt a márkát használjuk.
2010. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én kaptam ajándékba pelust, és nem szerettem azt a fajtát, úgyhogy továbbajándékoztam. Ezért nem vinnék sem Liberót, sem Pampers, sem másfajta pelust, ha csak nem tudod, hogy milyen márkát szeretnek.
2010. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!