Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám éjjel óránként...

5 hónapos babám éjjel óránként felkel szopizni, ez normális? Volt valakinek ilyen babája, és meddig tartottak ezek az álmatlan éjszakák?

Figyelt kérdés
Elég fárasztó, mert minden órában fent van, szopizik 2-3 percet és alszik tovább, így megy az kb 1 hónapja. Régebben minden 3 órában volt csak fent. Még nem eszik semmi mást, csak anyatejet. Nappal persze más a helyzet, 2-3 óránként eszik, és nagyon nyugodt, mosolygós baba.
2012. febr. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem lakik jól este,vagy hozzászokott,hogy éjjel állandóan cumizzon. Adj neki,ha nagyon sír,teát szopi helyett.

Nappal pedig kezd meg a hozzátáplálást.

2012. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én babám is most kezdi ezt a gyakoribb szopizást, főleg hajnalban. csak 4 hónapos, akkor nekem is hozzá kellene táplálnom? Lehet, hogy ez sok gyereknél normális, csak az anyukák nem lesznek normálisak a kevés alvástól :)
2012. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én alig ismerek olyan babát aki ne ezt csinálta volna kb ennyi idősen. Nem sok közé volt nálunk pl a szopi mennyiségéhez - a kezdődő fogzás váltotta ki. Az ínye bizsergett, fájt, azért kellett a szopizás (az egyetlen gyógymód). Érdekes, hogy nappal a sok inger elterelte a figyelmét, éjjel viszont felriadt.

Aki emiatt hozzátáplálást kezd szerintem nem jó nyomon van.

2012. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak, nagyon szépen koszonom a választ, szinte egy óriási ko esett most le a szivemrol mert en is igy gondolom és megnyugodtam, mert még nem szeretném elkezdeni a hozzataplalast. A nagyobbik lanyomnal szinten 4 hónapos korban kezdodott ez a gyakori éjjeli szopizás és sajnos nála 5 hónaposan el is kezdtem a hozzátáplálást, de nem segített, tehát, nem volt éhes.
2012. febr. 5. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a nejem ezt úgy oldotta meg ,hogy köztünk aludt az aktuális kicsi nyafizot kómában ki a cici és már aludtak is tovább! A tea be pótlásához is fel kell kelni, vagy nem?
2012. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nalunk ez ugy nez ki hogy hajnali 3ig este 9tol kel 2szer utana visszaalszik de utana kel 5korul es onnantol legalabb 2 orat fent vagyunk.. Szoval nekem utana mar nincs alvas ,ert a nagyot viszem oviba . Tuti a doga merr rag mindent cicit is ujabban az allamat de a sajat ujjacskait is, meg omlik a nyala kegyetlenul. Igazabol en mar minden praktikat bevetettem mellette aludtam homeopatiaztam szoptattam akar fel orankent, illoolajoztam borostyanlanc ragokak, husito gelek, semminek nem volt komolyabb hatas, ugyhogy ugy vagyok vele megprobalom tulelni:) remelem csak az elso fogak elott ennyire durva, a nagyfiamnak sosem volt ilyen gondja. Es a torpe nappal sem alszik el kell terwlni a figyelmet mert tiszta nyugos akkor egesz nap, de aludni max 20perceket tud.emiatt eszembe nem jutna hozzataplalni az meg tobb macera is lenne meg teaztatni se fogom ejjel cumisuvegezni semmi kedvem meg babonak is felesleges, nemsokara ugIs eljon a rendes ideje. Egyetlen bevalosabb trukkom, hogy egy picit se hagyom sirni azonnal megyek nyugtatni es ha felalomba van akkor neha igy sikerul visszaltatni csak cumival ugy hogy ki sem veszem a kisagybol.
2012. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia!Csak ismetelni tudom az utolso valaszadot,mert az en babam 4 honapos es ugyanezt csinalja.De csak kb.1 hete kezdte,elotte vegigaludta az ejszakat!Nalunk szerintem ehseg miatt kel fel,mert egyre kevesebb a tejem sajnos.Most elkezdem a fagyasztobol elovenni a tejemet es azzal "taplalom hozza",hatha az segit.Kedves kerdezo szerintem nalatok is az ehseg lehet vagy a foga?Bocsi,nem sokat segitettem..Szep napot!
2012. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!