Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik normális testvérkocsi?...

Létezik normális testvérkocsi? Lehet hogy én vagyok a banga, de szerintem nagyon silány a kinálat, eggyik sem jó, van valakinek valami pozitiv tapsztalata valamelyikkel?

Figyelt kérdés

vannak ugye pl.a Graco,és a hozzá hasonlók,de ott az első ülés nagyon kicsi szerintem a nagytestvér számára,és alig dönthető az ülés [link]

vagy vannak pl.az ilyenek [link] de itt melyik gyerek kerül alulra,nekem kicsit furának tünik.


2010. márc. 29. 20:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy itt van például ez...elég fura,olyan mintha szegény egyik gyereket a csomagtartóba tenném(nem tudom melyiket kell lentre,a kicsit?) de viszont anniyból jó hogy nem olyan bazi nagy,meg ha a nagynak már nem lesz rá szüksége,lesz egy jó kocsim amit a kicsi tud használni utána is,és nem kell egy 4ik babakocsit is vennünk...

2010. márc. 29. 20:49
 2/20 anonim ***** válasza:
2010. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz!Van vele személyes tapasztalatod is?
2010. márc. 29. 21:02
 4/20 anonim ***** válasza:

Tako-nak is van jó testvérkocsija.

Amúgy mi is ebben a cipőben járunk, még kivárok, h a fiam bírja-e majd a sétát 3 hónap múlva, de a jelenlegi állapot alapján nem.:D

2010. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
:) nincs, 1 fiam van, csak a múltkor keresett 1 anyuka és közösen ezt okoskodtuk akkor ki:)
2010. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát ez gáz...:-/ amit az első válaszoló belinkelt azzal is az a gond,hogy a nagyobb tesónak nagyon kicsi a hely,és szinte dönteni sem lehet.De az legalább nem 200000ft,mert hát ugy fél évre nem sok értelme van beruházni anniyt egy olyan kocsiba amit utána ugyis lecserélsz...Második válaszoló,mennyi idős a fiad?
2010. márc. 29. 21:10
 7/20 anonim ***** válasza:

Szia, 2.vagyok, 17 hós, val.szeg vennünk kell, mert sokat megyünk, és nyáron ő is kivan a meleg miatt.

És a graco quattro duo? Mondjuk ez elég drága.

Amit az első belinkelt, tényleg jó és nem bazi drága.

Én teljesen kivagyok a babakocsi témától, mert ami tetszik és megfelelne, az nagyon drága, vagy, ami tetszik, elég sok a rossz vélemény róla itt, gondolom nem ok nélkül.

2010. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,én a quattro duot láttam élőben,nagyon fapados az első ülés.Szegénybaba abban kényelmesen nem nagyon aludna!Az én nagy lányom is 17 hónapos lesz amikor megszületik a kicsi,ráadásul szeptemberben,akkor meg azért kell a kocsi neki is.Most néztem a Babywelteket,tényleg elég jók.
2010. márc. 29. 21:31
 9/20 A kérdező kommentje:
Melyikről olvastál rossz véleményt amugy?
2010. márc. 29. 21:32
 10/20 anonim ***** válasza:

[link]

és ez?

Ez 77 cm széles, ezzel még beférsz az ajtón, és egymás mellett vannak.

(2.)

2010. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!