Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet ilyen kisvideót...

Hogyan lehet ilyen kisvideót készíteni a babánkról?

Figyelt kérdés
Tudom, már kérdezték, de nem találom! Kérlek írjatok le mindet, hol találom a programot, hogyan kell telepíteni, hol találok zenét hozzá stb!!! Annyira szeretnék én is ilyet, olyan meghatóak ezek a kisvideók!!!!! Nagyon sok köszönet!
2009. jún. 1. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Windows Movie Maker-rel csináltam, ez elvileg minden gépen rajta van a start menüben megtalálod. Nem nehéz program, én is most csináltam először. Kicsit időigényes volt, mert szuper kis effekteket lehet csinálni. Zenét én nem tudtam letölteni a net-ről, úgyhogy én az egy olyan zenét tettem alá ami fent volt a gépemen.

Ha bármi kérdésed van még, írj nyugodtan, megpróbálok segíteni.

2009. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

hátha ez segít itt az anyuka vagy apuka megírta milyen programot használ!

2009. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Pinnacle Studio-val csináltuk én meg a férjem. A program magyar nyelvű de a letöltését a férjem csinálta. Keress rá a google-ban. Mivel magyar nyelvű ezért egyszerű a kezeélse. Sok sikert.

2009. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!! Itt mindig segítenek.... :)
2009. jún. 1. 21:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! Lehet élek a lehetőséggel, ha bénázgatok.... :)
2009. jún. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!