Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában van otthon a...

Milyen ruhában van otthon a gyerkőcötök?

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám eddig hosszú ujjú body+ pulcsi+kisnadrág+zokni volt rajta... A zoknit állandóan leszedi magáról. A rugdalózót egyenesen utálja... :S Egyre több helyen látom, hogy ilyen piciket is öltöztetnek harisnya+body szettbe. Ti milyen rucit adtok rá?

A válaszokat előre is köszönöm!!!


2012. jan. 31. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne rá harisnyát adni? Nyugodtan, azért van több méret. Bár 4 hósan még javában rugiban volt, nekik az a legjobb. Adj rá harisnyát, bodyt és vagy egy vékonyabb lábfej nélküli rugit fölé, vagy egy kis nadrágot.
2012. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is body+naci. (kisfiú)


Nálunk 23-24 fok van a házban, így hosszú ujjú body + egy pamut naci.

2012. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lidl-ben nagyon jó vékonyabb fajta harisnyát lehet kapni már 62/68-as méretűt is, mi is azt adtuk rá.
2012. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel a fiam már mászik, az egész nappali járólapos, így rajta hosszú ujjú body, harisnya, csúszásgátlós zokni (áll és járássegítővel kotor előre) és vékony nadrág van.

4 hónaposan mázlim volt, mert éppen tombolt a nyár, így mindig napozót vagy bodyt adtam rá.

Nyugodtan adhatsz rá harisnyát is. De lehet kapni "törpnadrágot", talpas pamut nacit, azt nem tudja lehúzni.

2012. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Body, harisnya + csúszásgátlós zokni
2012. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Éjszakára adok csak rugit a kislányomra, igaz ő már 9 hónapos. Az ő itthoni szettje:

- Body

- Hosszú ujjú póló

- Harisnyanadrág

- Legging


Így rétegesen van felöltözve de mégsem túl melegen. A legging alatt lábfej nélküli pamut nadrágot értek, ami hasonló mint a harisnyanadrág de picit vastagabb. A zokni az én lányomról is seperc alatt lekerül :-)

2012. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom harisnyában és egy vékonyabb pamut naciban van, felül hosszú ujjú body és egy pulcsi. Plusz még egy zokni, mert anélkül kicsit hidegnek találom a lábát.
2012. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyi idősen a lányom hosszú ujjú bodyban és pamut nadrágban volt itthon. A rugdalózó nekünk nem jött be, mindig kihúzta a lábát, és sírt, mert nem tudott mozogni.

Később, amikor megindult a földön, akkor adtam rá eggyel több réteget.

2012. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!