Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok az apuka mennyit...

Nálatok az apuka mennyit foglalkozik a babával? Miket csinálnak együtt?

Figyelt kérdés
apa, baba, program
2012. febr. 6. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég ritkán van itthon. Olyankor játszik vele, meg cipeli a popsiját, bohóckodnak. Emellett, ha megkérem akkor csinál mást is (pelenkázás, öltöztetés, etetés...) de csak akkor, ha megkérem.

7 hónapos a lányunk.

2012. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A ferjem hetközben 7-18-ig nincs itthon, de mindennap ö fürdeti, altatja este.Ezenkivül szonbat is az öve, mert akkor dolgozom.Jatszohazba vagy uszodaba szoktak menni szombatonkent, vagy itthon jatszanak.Ha hazajöna ferjem a fiam huzza elö a könyveket, mert ö nagyon vicces hagnemben tud meselni.
2012. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem sokat :/ De sok szép játékkal kompenzálja ezt.
2012. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Övé a fürdetés és a vacsora.

Rengeteget játszik vele, ha kérem, megeteti, itatja, öltözteti, pelenkázásra kérni sem kell, magától figyeli a csomag tartalmát.

Nagyon jó apa a férjem, és ahogy nő a kisfiunk, egyre aktívabban tudnak együtt lenni. Imádja is a kölyök rendesen! :D

2012. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A férjem mindkét gyermekünk esetében 100% nyújt,mindent megcsinál nem csak a gyerekek körül hanem a háztartásban is.


Most a második babával egy dolgot nem tud helyettem megtenni: etetni, mert az első babánk nem tudott szopizni, és tejem sem lett, így tápszert kapott, dde most a fiam jól szopizik, úgyhogy etetni csak én tudom.

2012. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az apuka, 2 kislányom van (5 és 1 évesek).

Születéstől kezdve mindkét gyereknél: fürdetés, reggeli-vacsora, tápszer, tisztábatevés, esti mese, lefektetés- mindkettő mellett fekvés stb.

Amikor otthon vagyok, az anyukájunknak egy perc gondjuk nincs rá, de élvezem, imádom őket, a legjobb haverjaim a csajok.

2012. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kamaszlányom , és a mostani párommal közös egy 5 éves kislány és 1 éves ikrek.

Reggel 8-tól du. 4-ig dolgozik. Ő viszi reggel a nagyokat és délután ő megy az oviba is.

A kicsikkel nagyon sokat játszik, eteti őket, mesét olvas, tisztába tesz, rajzol a nagyobbal stb..

Nekem ő a tökéletes férj és apuka :-)

35.N

2012. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én párom nagyon sokat segít. Nem is tudom mit csinálnék ha nem lenne:)

-Evés után gyakran megbüfizteti

-a fürdetésben mindig segít

-ha sír a baba megnyugtatja

-éjszakázni is segít

-ha nagyon megkérem akkor pelenkázik is.

Még csak 3hetes a lányunk ugyhogy csak ennyit tud segíteni.

De ezeket mind délután mert 7től 4ig dolgozik. Hétvégén itthon van mindig.

2012. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!