Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kevesebb gyedet kaptam. Az...

Ma kevesebb gyedet kaptam. Az adójóváirást lehet visszamenőleg kérni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Megszűnt az adójóváirás! Kompenzációt lehet igényelni, ha jogosult vagy rá.
2012. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D


Hetek óta másról nem szól semmi csak erről,hogy megszünt az adójóváírás mindenkinek!!!!!!

Kompenzáció lesz,ha lesz...

Egyénileg bírálják majd sajnos.

2012. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pár napja kaptam egy levelet a tb-töl, hogy kérem- e az adójóváirást. Akkor az nem az?
2012. febr. 6. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem!NINCS adójóváírás!!!!!!!!!!Megszűnt létezni!!!!

A családi adókedvezményről kaptál papírt,én is kaptam.Az egyik szülő igényelhet.1-2 gyerek után 60 pár ezer,3 vagy több gyerek után 200 pár ezer.Ezt egész évre kapd.De lesz majd papír az adójóváírás miatt elvett pénz kompenzálásáról is.Azt is küldik.

2012. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. Amit te leírtál az csak nyomokban hasonlít a családi adókedvezményhez. Ne írj fél-fals információkat!

1-2 gyerek esetén havonta, gyerekenként 62500 Ft-al csökkentheted az adóalapodat, 3 v. több gyerek esetén havonta, gyerekenként 206.250 Ft-al lehet csökkenteni az adóalapot.


Az adójóváírás valóban megszűnt dec. 31-el, helyette van a kompenzáció. Az oep a napokban mindenkinek postázza, de az oep honlapról le is lehet tölteni a nyomtatványt.

2012. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Hol élnek ezek az emberek akikhez nem jut el az alap infó??? Tudjátok hogy vége a hidegháborúnak? Hm ?Hm?
2012. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!