Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményetek a babám evéséről?...

Véleményetek a babám evéséről? Valaki ismer olyan kekszet a babának amiben nics cukor?

Figyelt kérdés
9 hós anyatejes, és nem nagyon kell neki a kaja. Pár napja elkezdtem írni a napi étkezését. Hajnalban-reggel atej, tízóra 50-80g között gyümipép (most már kekszel),atej, ebéd valami főzi 30-50g(husival, tésztával, atej, uzsi gyümipép (a túró, joghurt nem megy) és a vacsi attól függ mikor dől ki vagy főzi vagy már csak az esti atej.. és éjjel is min 3x atej...
2009. jún. 1. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én 7 hós kisfiam evésenként átlag 200ml(aventes pohárral eszik,onnan tudom)főzit-gyümit eszik meg.

Reggel-este tápi(sajna 6 hós kora után nem volt elég tejem,addig szopizott)3 étkezést kiváltottunk mikor nem volt már anyatej,és igy végigalussza az éjszakát.Ha főzit eszik vacsira akkor is 3x kel enni?Csak mert mióta uzsira eszik mindenfélét igy már nem kel kisfiam éjszaka(mig tejci volt addig voltak kelések,1x-2x/éjszaka)

2009. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy vacsira se eszik sokat a főziből, se az üvegeset se amit én főzök. Valószínűleg azért szopizi éjszaka is.
2009. jún. 1. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Keveset eszik nappal. Egy kis sinlacot adhatnál neki estére, hogy ne keljen éjjel ennyit, mert ez sem neki sem neked nem pihentető alvás, ő éhes, azért kel, te pedig igy nem tudsz normálisan pihenni.
2009. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:mielőtt totálisan abbamaradt a szopi,keltünk éjszaka(akkor az volt a vacsi)lehet emiatt is lett egyre kevesebb a tejem,nem tudtam kipihenni magam.

Más is mondta h kisfiam rengeteget tud enni,viszont ismerek olyan babákat mint a tied,annyit eszik kb.,és hízik mégis szépen.

2009. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azzal nincs bajom, hogy éjjel szopizik, azért nem fogok tápszert adni neki de szeretném ha nappal egy kicsit többet enne...
2009. jún. 2. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!