Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-as pelenkát meddig hásználta...

3-as pelenkát meddig hásználtatok?

Figyelt kérdés
tudom hogy minden baba másképp hízik de kb.?
2009. jún. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a kerdesre nagyon kivancsi vagyok en is, marmint a valaszokra. Mi lassan 7 honaposak leszunk de meg jo par honapih ugy latszik jo lessz a 3-as.(7kilos baba)
2009. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi 6,5 kilósan lecseréltük a 3-ast, mert kifolyt a pisi. Azt mondták, és a gyártó is azt jrta, hogy ha szivárog a pelus, meg kell próbálin a következő méretet. úgyhogy hiába 7 kg-tól van a 4-es, én már előbb vettem. Sokkal kényelmesebb benne a babának, és nem vágja a combiját sem.

Először csak 1-2 vel próbálkoztam (nálunk darabra is kapható a gyógyszertárban), de ha van ismrős, aki már 4-est hord, lehet kölcsön kérni próbára.

2009. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,mi most tértünk át a 4-esre 8 kg-mosan és 9 hósan:)
2009. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 3,5-4 hónapig használtuk. Súly alapján még jó lett volna, de a babám combját már elszorította. Most 6 hónapos a babám és 8300 gr, a 4-es pelus jó.
2009. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. jún. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!