Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már pelenkadiszko...

Használtatok már pelenkadiszkontos zsákos pelenkát?

Figyelt kérdés
Gondoltam megpróbáljuk, de félek hogy pelenkakiütést kapna a kisfiam. Mik a tapasztalok? Egyébként milyen árban van, és hány darabos? Milyen az anyaga?
2011. okt. 14. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem a héten először,mert drágálottam már a pelust,amit használunk.100db volt 3200ft.Eddig semmi gondom nem volt vele,éjszakára is kipróbáltam,nem pisilt át,pedig este 8-tól reggel fél 8-ig volt rajta.A popsija is szép.Szerintem próbáld ki,hátha beválik.Én a Bogi pelust vettem.
2011. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt hogy gumis a derék része,amit én külön szeretek.
2011. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, most megyek veszek neki még ma, már nekünk is nagyon drága egy hónapban, pamperst használunk és nagyon sok fogy,havi 250-300 darab, ráadásul mindig átázik szegénykém, főleg éjszaka.
2011. okt. 14. 08:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Hol lehet ilyet kapni? köszi

2011. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
diapers.hu pl.
2011. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már sikerült is, végül is bogi pelenkát nem találtam, dana pelust vettem, ennek 38 ft darabja,minőségre tapintásra szerintem a pampersre hasonlít. Nagyon kíváncsi leszek.Egyébként valaki kérdezte hol lehet ilyet venni..Szóval pelenkadiszkontokban, keress rá a neten, mi Pécsiek vagyunk, itt van kettő is a városban.
2011. okt. 14. 10:53
 7/8 anonim ***** válasza:
bebish pelenkát tudom ajánlani, annak 35 Ft/db az ára.
2011. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, meg tudom, hogy régi is a kérdés, de meghökkentem ezen a havi 250-300 db-os mennyiségen. Nekünk napi 2-3 db fogy, igaz, a drága Liberot veszem. Eszméletlen sokat kibír, mégis csont száraz a feneke.
2013. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!