Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány naponta mos hajat a...

Ki hány naponta mos hajat a babájának? És ha a sampon habja a szájába megy, akkor nem lesz tőle baja a babának?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Mi kilenc hósak vagyunk, minden nap mosunk hajat az elejétől kezdve.
2009. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Hetente 2x, próbálom minél ritkábban, tudom, hogy nem tesz jót a fejbőrének és a hajának sem. Ha meleg van és naptejezünk, akkor van, hogy kétnaponta is kell sajnos :(
2009. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Mi 2 hóanposak vagyunk és minden nap mosom neki születése óta.Szerintem ha babáknak való cuccal mosod (márpedig gondolom azzal),akkor nem lehet baja,ha a szájába,szemébe megy a hab.

2009. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Eddig Jonson babyvel, most Nívea baby samponnal mosom, de nem engedi, hogy hátradőltsem a fejét, ha meg ülve csinálom, akkor tiszta habos lesz, és hát a szájába is meg a szemébe is belefolyik a habos víz.:( Amióta megint nagy a meleg, azóta minden másnap mosunk hajat, most 15 hós, amíg egy éves nem lett addig mi is minden nap mostunk.
2009. jún. 1. 20:58
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Minden nap megmosom a haját, szerencsére elég közreműködő baba :-) Szerintem semmi bajuk nem lesz a habtól, nálunk is minden tiszta hab, főleg ha rákezd a pancsolásra! :-)
2009. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
14 hónapos a kislányom, és mindennap mosunk hajat és fogunk is a nyáron ... :)
2009. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Úgy látszik, mi vagyunk aki vétel itt, mert mi a lányomnak születése óta hetente mossuk a haját (pedig még most sincs valami nagy haja). Most 1 éves, és olyankor szokott extra hajmosás lenni, ha nagyon összehomokozza a fejét is. Ti miért mossátok olyan gyakran?

Egyébként mi születése óta fürdetőkrémet használunk az egész testére, a hajára is. Nem habzik, nem csíp, úgyhogy tökéletes hajmosásra is.

2009. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az elején mi is fürdetőkrémet használtunk pár hónapos koráig,aztán áttértünk habfürdőre meg samponra.Amióta sampont használunk azóta szebb fényesebb a haja.Mi azért mostuk minden nap, mert mindenki azt mondta, hogy naponta mossam meg neki.Aztán meg mikor 10-12 hónapos lehetett és bejött a tél és a hideg, áttértünk a kétnapontai hajmosásra.De most, hogy homokozik, meg minden koszban benne van,gondolkodom, hogy vissza kellene állni a naponta való hajmosásra, csak nekem kezdettől fogva utált hajat mosni, és mindig végigsírja amíg a haját mosom.Fürödni nagyon szeret, de hajat mosni annáűl inkább nem.:(
2009. jún. 1. 21:51
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem az egyedüli kivétel vagy, én is hetente 1x mosom meg a kisfiam "haját". Most 8 hónapos, kevéske haja van, szerintem bőven elég neki heti 1x mosni.
2009. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
6 hónapos a babám, mi is hetente mossuk a haját.
2009. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!