Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált valakinek a Head&Should...

Bevált valakinek a Head&Shoulders citrush fresh sampon zsíros hajra? Használtok lemosós balzsamot? A zsírosodást befolyásolja az hogy mennyi samponnal mosunk hajat, mit tanácsoltok tartósabb egyenes hajért, mert én szinte 2 naponta min. Vasalom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én úgy hallottam, hogy olyan sampont kell választani, ami szinte majdnem átlátszó, nem olyan sűrű és krémes, mert az tele van színezővel meg minden féle vacakkal amitől elnehezül a haj. Én minden nap vasalom a hajam, de le kéne róla szoknom, mert attól is jobban zsírosodik a hajam, meg töredezik is :S
2009. jún. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt a citrusos micsodát használom, és h szépen leírjam, sz**rt sem ér:D ugyanugy mindennap kell hajat mosnom.Amugy azt én is hallottam h olyat kell venni ami átlátszó, mert ez a sok krémes, ki tudja mivanbenne sampon nem jó.
2009. jún. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bőrgyógyászom mondta, hogy a zsírosodás mivel belülről szabályozott, nem nagyon lehet tenni ellene samponokkal. Hiába van ráírva, hogy zsíros hajra... Sajnos én is ettől szenvedek, minden nap hajat kell mosnom, de azt mondta, hogy nem baj.
2010. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!