Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 naponta mosnom kell a...

2 naponta mosnom kell a hajam, nagyon zsirosodik, valami jo sampon márka? Utálom már h 2 naponta hajat kell mosnom Kinek mi vált be? Ez van már 1 éve.

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is így vagyok vele,most meg a nagy melegben még rosszabb....próbáltam már mindenféle kencét rá,de már beletörődtem,h. semmi se használ..
2010. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is vettem " csodaszereket drágán " de 2 nap helyett 3 naponta kell mosni a hajam, sok különbség nincs emelett is moshatnám 2 naponta csak bizok benne h jo , de még sem
2010. jún. 10. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már ott tartok, hogy naponta mosom:(

Ez azért van, mert ezek a csodaszerek ezt okozzák. Azzal, hogy leszedik a zsírt, a fejbőr még több és még több zsírt fog termelni. Állítólag ha kibírnánk legalább 1 hónapig hajmosás nélkül, megszűnne ez a túlzott zsírosodás és csodálatosan szép lenne a hajunk. De ezzel asszem megvárom azt az időszakot, amikor nem lesz majd pasim...

2010. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam, hogy ha az ember elkezdi egyre ritkábban mosni, akkor visszaáll a normális egyenúlya. Először 2 naponta pár hétig, majd 3 naponta...csak nehéz kibírni, mert rondának látod közben.
2010. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
elvileg gyógyszertárban lehet venni nizorán sampont,bár elég drága,4 dl-es,de elvileg használ.
2010. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 65 vagyok. 20 éves korom óta naponta mosom a hajamat. Még csak hajritkulásom sincs. A legócskább samponokat használom. Tescos, 89 Ft/l. Próbálj meg rövid, fius frizurát hordani, legalább őszig, hadd erősödjön jól meg.
2010. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én Mamám havonta mosott hajat,merthogy egy idő után önmagát tiszztítja a haj.Csodaszép hosszú és dús haja volt,nem hullott még 70 évesen sem..
2010. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!