Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig figyeljem éjszaká...

Mennyi ideig figyeljem éjszakánként a már 11 hónapos babámat, a bölcső halál miatt?

Figyelt kérdés
Már megszoktam,hogy 4-5 órákat alszom egy nap,de sajnos nem tudtam megvenni a légzésfigyelőt,itt ahol én lakom nem tudtak kölcsönbe sem kiadni.Meddig figyeljem még az alvásoknál? Én 12 hónapos korig hallottam eddig,de legutóljára 18 hónapos kort mondtak.
2012. febr. 6. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodj meg ès aludj! ELSÔSORBAN a koraszülött, nagyon kis sùlyù babàkat kell fèlteni ill. elmèletileg jobb az is ha nincs külön szobàban èjjel.
2012. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
11 hónapos a fiam, én nem figyelgetem. Este amíg fent vagyok, benézek hozzá mindig, éjjel 1-ig kb., utána reggel mikor kel, 8-fél 9-kor.
2012. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs betegsége, akkor teljesen felesleges, azért 11 hósan már nagy. Az első 2-3 hónapban kell figyelni, azt is főleg koraszülötteknél vagy egyéb betegségben szenvedő babáknál. Pl. ha asztmás lenne, akkor megérteném, de ha makk egészséges, akkor pihenj Te is, nem figyelgesd.Két gyerkőcöm van, mindkettőnél használtam az első 3 hónapban légzésfigyelőt, aztán kivettem és kész. Zárt ajtó mögött alszanak mindketten, külön szobában. Nem szoktam bemenni hozzájuk. Ha nagyon izgulsz, vegyél egy bébiőrt (3-4 ezer forintért tudsz venni egy használt jót) és kapcsold be éjszakára, így hallod az ágyadból, amikor megmozdul és azt is, ha kellesz neki. Nyugi, 11 hós nagy baba már.
2012. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor megpróbálok többet pihenni. Amúgy egészséges nagy baba,külön szobában van.
2012. febr. 6. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
2-es vagyok, megkérdezhetem, kinek miért volt haszontalan a válaszom? Csak kíváncsiságból.
2012. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jééé,tényleg,most nézem hogy valaki pontozott! No,akkor én most adok nektek zöld kezecskét.Mert számomra mindenki válasza hasznos volt! :)
2012. febr. 6. 22:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát,a zöld kezecske után is csak 79%ra jött fel...de szégyellje magát az aki lepontozgatja a másikat!
2012. febr. 6. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!