Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig áll fent a...

Mennyi idős korig áll fent a bölcső halál esélye?

Figyelt kérdés
11 hetes a kislányom,mikor megszületett nagyon féltem tőle,mindig figyeltem vesz-e levegőt.aztán az aggodalmam alább hagyott,de most megint rám tört,és félóránként megyek nézni.légzésfigyelőnk nincs,szerintem nem is lesz sajnos!
2010. máj. 8. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Védőnőm szerint 6 hónapos korig, de 1 éves korban is fordult már elő. Nyugi, no para, nekünk sem volt légzésfigyelőnk.. És nem anyagi okból nem volt. Egyszerűen úgy gondoltam, hogy nem lesz rá szükségünk, hisz egészségesen született, minden rendben volt. (Védőnőm mesélte, hogy a 30 éves praxisa alatt egy bölcsőhalál volt, nagyon pici néhány hetes korban, és volt légzésfigyelőjük.. és mégis. :(.


Minden rendben lesz, de az ösztönök működnek, én is sokáig felkeltem megnézni, minden ok-e? Sőt, most is megnéztem. Pedig már másfél éves.

2010. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Én is később kezdtem el emiatt félni. Mikor akislányom kb 7-8 hónapos lett, akkor "jött rám" ez a félelem érzés,hogy mi van ha baj lesz. Érdekes, addig nem. Talán azért ,mert addig mindig olyan szépen aludt éjjel, aztán ahogy nőtt egyre izgágább lett, folyton attól féltem hogy annyira elalszik hogy belefúrja amgát a matracba, vagy bármi...

Néh amég most is eszmbe jut és aggódok, olyankor mindig bemegyek megnézni.Nem tudnék olyankor nyugton elaludni.

Remélem "kinövöm".

2010. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
1 éves korig, de persze a gyakorisága csökken az idővel. Nekünk van légzésfigyelőnk, még mindig használjuk, 10 hónapos a baba. Engem megnyugtat, főleg amiatt, mert csak hason hajlandó aludni.
2010. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
anyu hallotta a rádióban a múltkor, hogy a legveszélyeztetettebb kor a 2-4 hónap, az esély utána rohamosan csökken 1 éves korig
2010. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!