Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye, ez a bölcső hinták...

Ugye, ez a bölcső hinták megérik az árukat? Úgy hallottam, a babák imádják!

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 14. 13:13
 1/6 A kérdező kommentje:
ezek
2011. aug. 14. 13:16
 2/6 anonim ***** válasza:

én ebböl csak márkásat vennék.

miért?

egyrészt a márkásak tesztelve vannak hogy a baba hátának nem megterhelöek.

másrészt biztonságosak is. ha esetleg valaki jobban meglöki, vagy késöbb mikor tud benne ülni akkor nem döl ki belöle, vagy nem szakad el egy év után az anyag stb...

nem márkásat ilyenböl nem venném meg.

2011. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van, és nem márkás. Szintén Tesz Veszen vettem.

Nagyon jó, a lányom is szereti. Mondjuk mi kint használjuk a teraszon, szóval nem altatom benne. Csak kimegyünk kicsit hintázni. Vagy amíg teregetek, addig beleteszem.

2011. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pont ilyen van, ettől a hölgytől vásároltuk. A kislányom imádja, szuper biztonságos, és PONT UGYAN AZ, mint a márkás tárasi. Semmi különbség nincs!Barátnőméknek ebből a márkás változat van, volt lehetőségünk alaposan összehasonlítani!
2011. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem rendes Adamom van, és nekem is volt lehetőségem összehasonlítani a barátnőm "másolat" hintájával. Én az "igazira" esküszöm, nekem megérte az árát, pláne, hogy van hozzá egy rugó, ami a világon a legjobb találmány. Sajnos csak hat hónapos korában vettem ilyen hintát. Volt egy időszak, amikor nappal ebben is aludt. Most 20 hónapos a fiam, de még mindig nagyon szereti.
2011. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehez is árulnak rugót,én ma rendeltem meg.Szerintem nincs akkora különbség köztük,mint amilyen az áruk között van.Én azt nem tudom kifizetni....
2011. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!