Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsővel kapcsolatban szeretn...

Bölcsővel kapcsolatban szeretnék válaszokat! Mekkora egy bölcső? Mivel csavarozzák? Mivel kezelik le?

Figyelt kérdés

Bölcsőben altatók, kérlek szépen segítsetek!!!

Bölcsőt készítetek egy asztalossal, Aki még bölcsőt nem készített, csak nagyágyat és most feladta a leckét.

A bölcső milyen magas, széles, hosszú legyen és milyen mélyek a rácsai?

Ha nem egybe kérem, mivel csavaroztassam? Facsavar, meg mégegy valamit mondott.

Kívűlről mivel kezeltessem le? Lakkal nem hiszem, hogy kellene egy Újszülöttnek!?

Kérlek segítsetek! Köszönöm szépen.


2011. máj. 23. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy jó asztalos tudja hogy mivel lehet kezelni, vannak kimondottan gyerekbútorokhoz festékek, lakkok.


Menj el egy bababoltba és nézd meg a bölcsöket majd mérd le és vigyél képet.


Nekünk olyan volt aminek volt kereke. szuper jó ha több szobás a lakás. pl este bele raktam majd betoltam velünk a szobába. Ha kellett arrébb toltam stb...


olyat készítess amibe jó a boltban kapható bölcsö matracok vagy a babakocs mózesében lévö matrac.

2011. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találtam olyan bababoltot, ahol volna bölcső. Mindenhol csak megrendelésre hoznak.

Ha a szobák között kellene tologassam, akkor kisebb kellene.

A nappaliba vettem egy elektromos bölcső hintát. Később fajárókára cserélem.

2011. máj. 23. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!