Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek szerintetek, hogy...

Mit tegyek szerintetek, hogy a 9 hónapos lányom valamiből megigya a tápszert?

Figyelt kérdés
Ez őrület hogy csak kanállal hajlandó elfogadni és lassan már 4 hónapja ezt csináljuk. Nincs valami ötletetek? Már vettem millió féle tápszert nem hiszem hogy az ízével lenne gondja mert kanállal lecsúszik. Cumisüveg és csőröspohár arzenál van itthon! Inni iszik az aventes csőrösből, de mihelyt megérzi hogy tápi van benne fordul el és üti ki a kezemből!Se gítsetek!!!!!!!!!!!
2012. febr. 7. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nagy fecskendő? Nekem anno a szoptatási tanácsadó javasolta.

Vagy sima 1 dl-es presszós vastag falú üvegpohár. A fiam abból tanult meg inni, a csőrös poharakat én nem szerettem mert nehéz igazán tisztán tartani.

2012. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nurofenes fecskendővel próbálkoztunk de az sem jött be! A pohárra meg ki sem nyitja a száját.Nagyon el vagyok keseredve!
2012. febr. 7. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem tudok érdemben válaszolni, de ugyanez a problémám, fogy a tejem, és nem hajlandó cumisüvegből inni, vagy itthon vagy 5fajta, kész pazarlás volt megvenni, de egyáltalán miből és mit fog enni??!! MA megpróbálok ebédre sinlacot adni, hátha estére lesz elég tej...

Együtt érzek :-)

2012. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valami megoldást találsz, kérlek írd meg, mert nálunk is ugyan ez a helyzet.

ÉN tápszer helyett tejpépet adok reggel és este (eszembe sem jutott kanállal adni a tápszert, de nem rossz ötlet).

8 hós múlt a kisfiam, csak vizet hajlandó cumisüvegből inni, ha megérzi, hogy tápszer van benne, eltolja.

ÉN napközben próbálok minél több tej alapú cuccot adni neki, hogy meglegyen a fél liter egy nap. Most választotta le magát, nem akar már szopni sem. Így a tejem is elapadt, alíg van valamennyi. Kap natúr joghurtot, túrót, sajtot, és tejpépet, így nagy nehezen meg van a fél liternyi tej alapú kaja egy nap.

2012. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én a tápszert úgy kanalazom a kiscsajomnak hogy a DM-es kölespéppel egy minimálisat besűritem, pl 200ml tápszerhez 2 kanál köles por. Így nem lesz olyan sűrű , de viszonylag kanalazható. + vettem Canpolos kanalat ami egy kicsit nagyobb és mélyebb az átlagnál ez viszonylag könnyebbé teszi a dolgot. Tegnab vettünk Medelás etető poharat, na abból reggel megitta ezt a pépes tápit! Kis gagyi műanyag pohár de nagyon jó a formája 300ft a Brendonban egy próbát mindenkinek megér szerintem. Nekünk edddi bejött.
2012. febr. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!