Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert használó anyukák!...

Tápszert használó anyukák! Egy kis segitséget/tanácsot kérhetek?

Figyelt kérdés
van egy 8hós lányom.tegnap hasmenésem volt és hánytam is,és mivel egésznap alig ettem-ittam alig van tejem. anyukám vett milumil tápszert de pár korty után csak fintorgott. érdemes venni másfajta tápszert? vagy ezek egyforma ízűek?
2012. febr. 3. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a banánosat.A Mildibének van 6hós kortól.
2012. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! ez kb mennyibe kerül?
2012. febr. 3. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Még azért próbálgassátok azt a tápszert, persze, hogy nem ízlik neki az anyatej után, de lehet, hogy pár nap múlva már el fogja fogadni. Lehet, nem a tápival volt baja, hanem a cumisüveggel, próbáld meg másik fajtából, vagy pohárból, vagy csőrösből, vagy szívószállal.

Neked jobbulást.

2012. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam milupa tápszerektől nem volt jól,nem evett fájt a hasa,kedvetlen volt,ugyanígy a tejpépeknél is.Próbáljátok ki a Bebát,hát ha jobban bejön neki.
2012. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket! az üveggel biztos nem volt baja,mert szokott kapni néha üvegből lefejt anyatejet,amikor más vigyázott rá.
2012. febr. 3. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Azt nem tudnám megmondani neked hogy most mennyibe kerül,mert az én kislányom már 22hónapos.De szerintem 2000Ft körül lehet de nem biztos.A dm-ben és a rosszmann-ban lehet kapni.

2012. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!