Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok ízesített tápszert?

Ajánlanátok ízesített tápszert?

Figyelt kérdés

Kislányom 1-éves múlt és mostanában nem issza az eddig fogyasztott tápszert. Babatej? Ízesített tápszer? Nektek melyiket szerette a babátok?

Köszönöm!


2012. febr. 6. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

1 éves kortól van azt hiszem Milupa babatej banános ízben.

Melyiket itta eddig? Mi Beba tápit veszünk, ennek egész jó tej íze van, de Milupa 1 éves kortól sima natúr változata is tej ízű, azt itta nagyobbikom.

2012. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyém bukós és nemrég válltottam neki a HUMANA baby fitt-re! Ez banános és AR tápszer! Nagyon finom! Biztos van sima nem AR-ben is ez :)
2012. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddig Beba HA pro-t ivott a lánykám (igazából nem tudom minek a HA-s nem tejérzékeny).

Most este nem ivott semennyi tápszert. :( Próbáltam vaniliás tejpépet adni Neki kicsit hígabban de az sem volt jó.

2012. febr. 6. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha eszik már tejtermékeket ne adj neki Ha-st Rémes ízük van. Nincs termékmintád valami babacsomagból? Hátha valamelyik bejön.

De elmúlt 1 éves, ha nagyon nem megy próbálhatsz tejet is nála. Hátha

Első voltam.

2012. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, aranyos vagy!

Próbáltam még a múltkor sima Bebát.. kiköpte. :( Nincs termék mintám sajnos... és azért megvenni több dobozzal nem olcsó mulatság. Azt hiszem holnap veszek valamilyen ízesített baba tejet megpróbálom azt. Nem szeretnék még tejet adni Neki mert nem egy nagy súlyú baba és a tápszerben talán több a vitamin.

2012. febr. 6. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
DM-es Babylove,van ízesített,500g.1299ft.
2012. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hipp banànos, grízes: jò reggelt, jò èjt tàpszer azt teszek a simàhoz keverve ès issza most lesz 1 èves szintèn :)
2012. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!