Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos csak anyateje...

4 és fél hónapos csak anyatejes babám 2 napja nem kakál. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Eddig mindig kakált mindennap egy hete pedig csak 2 naponta most meg se tegnap se ma.Nagyon aggódom.Nem sír jókedvü,már lázméröztem meg kamillateát adtam neki de semmi.Nyugodtan alszik!Valakinek vannak ilyen gondjai?Mit csináljak?
2009. jún. 1. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog.Nem kell neki semmit adni.A szervezete jól hasznosítja az anyatejet, ezért nincs salakanyag.Majd kakil ha eljön az ideje.Van olyan baba is aki csak egy héten 1x kakil, az is normális.Ne aggódj!
2009. jún. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy az előttem válaszoló írta. Teljesen normális, ne aggódj. Nem kell vele csinálni semmit, ha nem látod, hogy őt zavarná a dolog. Jól hasznosítja az anyatejet. Az enyémmel is így volt.
2009. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!