Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tuti nem normális? Anyósom...

Tuti nem normális? Anyósom már megint alakított! A fiam leszedte a kezéről a gagyi karkötőjét ami szétgurult! ő meg közölte, hogy pár darab maradt a földön de nem bírja előkotorni de nem lesz semmi baja ha lenyeli ezek műanyag kövek egyben kikakilja!

Figyelt kérdés

és én megint túlreagálok mindent üvegfal között tartom őt stb stb


ez nagyon sokadik eset,hogy felbosszant tiszta nem normális a gyereket 10 percre nem hagynám rá soha!!!!most éppen a konyhában pakoltam amiket hozott 1000 szer megmondtam NEM szereti a fiam a sütőtököt akkor is hozza és tömi/né belé!!!!ezalatt történt ez....


2012. febr. 7. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Akkor szedd fel te. ha itt valami leesett ami nem jó a gyereknek én már ott is teremtem és szedtem is fel, mindegy ki és mit tett én vagyok az anyja és össze szedem, megnézem hogy ne legyen baja belöle.


ha nem szereti a fiad a sütötököt akkor mikor elmegy és mielött a férjed haza ér kidobod mint egy okos feleség, és nem hisztizel rajta mint egy buta nö.

2012. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi a sok anyósvédő az ilyen kérdéseknél lesben áll. Sőt! szerintem ide is csak úgy srnak, hogy keresőbe rászűkítenek. Vessz vele össze és dobd ki az életetekből! Úgyis visszasírja majd magát de végre felfogja, hogy nem tehet meg akármit és te vagy a gyerek anyja neki nevelési kérdésben semmiféle döntő joga nincs. Én is megutáltam már pontosan a gyerek miatt. Egy olyan nőtől kéne idióta tanácsokat efogadnom aki két picigyerek mellett csalta a férjét és utána a férjére maradt a két gyerek. Hát ez már megalapozta a hangulatot amikor elkezdett okoskodni. Aztán hétről hétre egyre többet és jobban és csak mondta és mondta a hülyeségeit. Minden egyes alkalommal megfogadtam, hogy legközelebb majd visszaslok...majd legközelebb...majd legközelebb... A pontot akkor tette fel az i-re amikor párom vigyázott a kicsire. Ő eljött látogatni amikor nekem el kellett mennem. Hozott tejpépet a kicsinek aki HA tápszert eszik születése óta és a húgom tejallergiás. Párom azt s etudta, hogy az mire való... Amíg nem voltam itt szépen meggyőzte, hogy adjanak neki azt (4 hónaposan). Azóta tejallergiás a lányom...KÖSZI ANYÓSPAJTÁS MÉGEGYSZER! És nem...volt bennem annyi tisztelet, hogy nem üvöltöttem le a haját a fejéről. Na de amikor ugyan ezt a babakekszel szerette volna művelni...amikor én pont hazajöttem és látom, hogy éppen bontja ki... (szintén volt lisztérzékeny sok rokonom) na akkor elszakadt a cérna. Megmondtam neki, hogy hovategye a babakekszét. Nem hiszem el, hogy ez előző esetben oly annyira nem tanult a hibájából, hogy rá egy hétre megint kitalál valamit. Én tudom, hogy mi a jó a gyerekemnek és nem ő. Engem fog anyának nevezni és nem őt. Nagyon érdekes, hogy alig volt olyan alkalom amikor nem tudtam itthon lenni de ő akkor midnig jött. Mikor eljött rábeszélte a páromat, hogy menjünk moziba majd ő vigyáz rá. Hagyjam ott a gyerekemmel a lakásomban....? Kitaláltam, hogy fáj a fejem stb...Soha nem bíznám rá! Már odáig jutottunk, hogy amikor jön csak úgy lehet nála a gyerek hogy szem előtt van. Mert megmondtam, hogy nem bízok benne. Elmondtam többször is neki, hogy hogy lesz a hozzátáplálás és hogy mennyi ellergiás van a családban nálunk. Sőt! telefonon még meg is kérdezte néhány héttel előtte, hogy mikor fogok neki adni...erre meg kijátszott. Anyósvédők! Támogassátok csak az ilyen kártevőket...
2012. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat kedves utolsó akkor te megértesz legalább:)Azért egy-két anyukának érdekes a felfogása kívánok nekik hasonló jó anyóst,és cselekedeteket!kedves utolsó előtti!természetesen felszedtem gondolhatod,hogy nem hagyom ott....és a hiszti pedig máshol kezdődik nálam,kicsit felhúztam magam valóban,de NEM érzem úgy,hogy túlreagálom a dolgokat!!!!
2012. febr. 7. 13:32
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem az anyósvédelemről van szó, szerintem mindenkinek megvan a maga keresztje,mindenki tud cifra sztorikat mondani az anyósáról,de ha a kérdező kicsit lecsillapodna, rájönne hogy ezzel a kirohanással nem ér el semmit. Egyrészt ezt anyóssal kellene tisztázni, másrészt még mindig nem jöttem rá, konkrétan mi a kérdése.
2012. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Érthető,hogy kiakadtál mert azokat a vacakokat nem csak lenyelni lehet,ez a jobbik eset..de milyenek a gyerekek,mi van ha az orrába dugja???

Oké sokan nem jönnek ki jól az anyósukkal,sokszor erre meg is van az okuk.Nem kell ebből itt anyóskérdést csinálni,miért nem lehet a tényeknél maradni.?

Én imádom az anyósomat de biztos,hogy nem hagytam volna szó nélkül,ha ilyen felelőtlenül viselkedne!

2012. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg NEM reagálod túl!Én tuti elküldtem volna már melegebb éghajlatra.A sütőtököt meg ha nem szereti a gyerek akkor mit nem lehet ezen érteni,megmondanám neki vagy elviszi vagy a szeme előtt dobom a kukába.És a férjemnek is megmondanám hogy állítsa le.A szobát meg összeporszívóznám én,ha ő nem találja a köveket.Ha mindenhol jól kiporszívózol biztos nem fogja megtalálni a köveket a babád.
2012. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Fogj egy porszívót és told végig a szőnyegen,legközelebb ő fogja összeszedni, ha kell neki a karkötője. És meg is van oldva a probléma. Sütőtököt meg úgyis ráköpködi a gyerek, ha nem kell neki. Ne idegeskedj!


Egy szintén nem anyós-fan.

2012. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az en lanyom 8honapos volt, amikor is arra lettem figyelmes, hogy egy jo nagy uvegdarabot ragcsal. Merthogy anyosom azelott 2 nappal eltort egy poharat.

Hogy mit szoltam hozza?

Eloszor megijedtem, persze, le is nyelhette volna. De biztos nem szandekosan hagyta a nagy uvegszilankot a foldon.


Ez van. Amugy joban vagyok az anyossal, a hanyagsaga ellenere. Imadja a lanyomat es ez a lenyeg.


Ne reagald tul a dolgokat! Erdemes joban lenni az anyosokkal! Le kellett volna hajolni neked es megprobalni megkeresni a golyokat

2012. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!