Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapaszkodás nélküli állás...

Kapaszkodás nélküli állás után mennyi idővel tette meg az első lépéseket a babád?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt ekkor? (az álláskor, illetve az elinduláskor?)
2012. febr. 7. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9 hónaposan állt fel,10 hónaposan kapaszkodva ment és 14 hónaposan kezdett egyedül járni.
2012. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
dettó mint az előzőnek és az enyém kislány ha ez jelent valamit :)
2012. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
1.vagyok....az enyém meg kisfiú :)
2012. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

tehát 9 hónaposan egyedül állt és onnan még 5 hónap volt, mire járt? Én már megörültem, hogy nemsokára járni fog, most kezdett el állni egyedül.


Én se tudom, hogy számít-e,hogy lány, vagy fiú. esetleg írjátok oda. Hátha le tudunk vonni valamilyen következtetést :)

2012. febr. 7. 14:09
 5/17 anonim ***** válasza:

8 hósan feltérdelt, felült, elkezdett mászni.

8,5 hósan felállt.

kb 9 hósan elkezdett lépegetni fogodszkodva mindenbe.

11 hósan egyedül ment.


de hogy kapaszkodás nélküli állás mikor volt foggalmam sincs.

2012. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos volt mikor kapaszkodás nélkül felállt rá egy hétre megtette az első lépéseit.Most 17 hónapos és már csak nagyon ritkán mászik.
2012. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy neked szerencséd lesz és hamarosan elindul majd,addig is kitartás a derekadnak.Nekem mondjuk nagyon hasznos volt a járássegítő (nem komp).
2012. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

8 hónaposan állt fel kapaszkodva, akkor 1 hét múlva már haladt a bútorokba kapaszkodva.

10 hónaposan vettem észre, hogy el-elengedi pár másodpercre a kapaszkodókat. És 10,5 hónaposan indult el egyedül.

Kislány, most 11,5 hónapos.

2012. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8 hósan állt fel, 1 évesen indult el. Soha nem állt kapaszkodás nélkül. Játszottunk, állt mellettem a fotelba kapaszkodva. Majd gondolt egyet és tett 3 kört az asztal körül. Én meg lestem tátott szájjal.
2012. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 11 hónapos. kb. 7 hónaposan, ha meg tudott kapaszkodni felállt, majd nem sokra rá kapaszkodva lépegetett, 9,5 hónaposan egyszer csak megtett három lépést, és kapaszkodás nélkül állt, és most 11 hónaposan már önállóan megy. Nem telt el sok idő, az állás és a menés között.
2012. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!