Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mondjam meg neki, a...

Hogyan mondjam meg neki, a lehető legkevésbé bántóan?

Figyelt kérdés
Anyósom minden alkalmat (még nőnapra is vett!) megragad, hogy az unokájának ruhaneműket vegyen. Ezzel semmi baj nincs, szeretetből teszi. A gond az, hogy nekem az ő ízlése nem mindig tetszik, és ezeket a "fidres-fodros" ruhákat nem fogom a lányomra adni. Viszont így kidob egy csomó pénzt az ablakon.
2009. jún. 2. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, hogy a te anyósod ruhákat vesz, az enyém semmit. Na de a kérdésedre válaszolva, mi lenne ha egyszer megkérnéd h te is elmehess vele ha vásárol és akkor megmutathatnád neki h neked inkább ezek a ruhák tetszenek. Szerintem érteni fogja. :-)))
2009. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom milyen viszoyban vagytok, de én az anyukámnál alkalmaztam, igaz megelőzés gyanánt: megmutattam neki mi az ami nekem tetszik úgy hogy még mikor a kicsim a pocakban volt elhívtam babaruhát venni és miközben nézegettünk, vásároltunk mindíg egyértelműen utaltam rá, hogy: Nézd, jaj de szép! vagy De borzalmas! Nekem bevált mert anyukám tudja mit szeretnék. Az anyósommal akivel nagyon jóban vagyunk pedig megbeszéltük, hogy pénz ad és mi a következő alkalommal a babára ráadva megmutatjuk mit vettünk. Egy másik megoldás lehet: megbeszéled vele, elmész vele vásárolni, persze ehhez nagyon jóban kell lennetek, hogy ne sértődjön meg! Remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem túl jó a viszony, inkább felszínesnek nevezhető.
2009. jún. 2. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy piros foltos lett a fodortól a kislányod nyaka, keze, bármije. És az orvos azt javasolta, hogy ne adjatok rá ilyen típusú ruhákat
2009. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!