Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemsokára óraátállítás.8...

Nemsokára óraátállítás.8 hósomat nagyon megkeveri majd? Adjatok tippet, tanácsot h mit csináljak h legkevésbé se viselje meg.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem viselte meg, egy ideig a régi óra szerint éltünk, és fokozatosan szoktattuk át.
2010. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém is 8 hós, igaz, én már 1x végigcsináltam a nagyobbal. Sőt, már Te is végig csináltad,hiszen volt már óraátállítás az ősszel! ahogy az órát állítod,úgy teszed át a fürdetést,alvást is.
2010. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sosem foglalkoztam vele, hogy óra állítás van. Mindég ugyanakkor fürdettem, fektettem. Sose volt vele gondja.
2010. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi lányok, kicsit off, de mikor lesz az óraátállitás? Nekem 2 és fél éves a fiam és azt csináltam h mikor tudtam h jön az átállitás, előtte már 3-4 nappal mindent egy negyedórával előre vagy visszább tettem (fürdés, alvás stb.) attól függöen h tavaszi vagy őszi volt.

Az én fiamat nem viselte meg egyik se pl.

A lányommal most lesz az első átállitás, kiváncsi leszek hogy ő hogy viseli majd.

2010. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi csajok.


28-án lesz az átállítás.

2010. márc. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!