Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek a babája tud csak hason...

Kinek a babája tud csak hason "jókat" aludni?

Figyelt kérdés
A védőnőnk azt mondta, nappal nyugodtan altathatom hason a babám, mert akkor úgyis gyakrabban nézünk rá. Nincs légzésfigyelőnk, viszont azóta csak hason alszik jókat nappal, de éjszakára nem merem hasra fektetni. Kb. egy hete vagyunk így és azóta éjjel sokkal "éberebben", nyűgösebben alszik.
2009. jún. 2. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a hasfájása miatt másfél hónapos kora óta szinte csak hason tudott aludni,úgy,hogy légzésfigyelőt,csak 2hónapos múlt mikor vettem.És ráadásul külön szobában is aludt-éjjel is!!!

Elhiszem,hogy aggódsz,de ha semmi olyan jele nincs a légzéskihagyásnak(pl,a családban nem volt bölcsőhalál,koraszülött nem volt a baba,nincs túl meleg(száraz) a szobában....)akkor annyira nem kell félni.Most nem kell lepontozni!!!Hiszen tapasztalatból mondom-annak ellenére,hogy én is vettem légzésfigyelőt.

Amíg nem volt,szinte alig aludtam,állandóan azt lestem szuszog e még....majd karácsonyra "vettem" egyet,a magam megnyugtatására.

Ha sokallod az árát,kölcsönözhetsz is.

2009. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi születése óta hason altatjuk, ma már máshogy nem is alszik el - 8 hónapos. Nekünk sajna nem volt lehetőségünk légzésfigyelő vételére, kölcsönzésére (nem anyagi okok miatt), de szerencsére nem volt gond.
2009. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónapos lesz 7-én, 2 hetes kora óta csak hason alszik. A babakocsiban alszik csak el háton. Most, hogy már megfordul hasáról a hátára próbál úgy elaludni, de a végén mindig hasra kell fordítanom, hogy el tudjon aludni. Ő még a hátáról nem fordul vissza. Légzésfigyelőnk nem volt, nem tartottam fontosnak.
2009. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos kislányom születése óta hason alszik. Amióta már álmában is mászott, hanyatt tettem le aludni, de álmában megfordult. Hason tud igazán jót aludni. Légzésfigyelőnk van, nagyon kis súllyal született.
2009. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Én kislányom is 1 hónapos kora óta csak hason alszik. Addig oldalt aludt, csak észrevettem, hogy hátrafordul egy idő után, és felébred. Szóval azóta hason alszik, csak úgy tud. Próbáltam háton, de nem tud elaludni úgy. Viszont ha hasra teszem, azonnal el is alszik.
2009. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam is csak hason alszik rendesen. Pár hetes kora óta így altatjuk éjjel és nappal is (akkor jöttünk rá, hogy így szeret aludni). Nekünk sincs légzésfigyelőnk, de egy szobában alszunk. Lassan 11 hós és semmi baj nem volt.
2009. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!