Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik? Elrontottam...

Miért nem eszik? Elrontottam volna valamit?

Figyelt kérdés
Kb 4. napja a 8 hónapos kislányom nem fogadja el kanálból az ételeket. A tápszert sem nagyon issza meg, a cicit többé-kevésbé elfogadja. Csak nincs annyi tejem, hogy jóllakásig szopizni tudjon. Egy héttel ezelőtt még nagyon jó evő volt. Nem látszik betegnek, vidám egész nap, csak enni meg aludni ne kelljen.
2009. jún. 2. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán fogzik? Nekünk 8 és fél hós a fiunk, és néha (akkor is ha nem fogzik) besztrájkol. Ő már nem szopizik, a tápit 1 hónapja nem hajlandó elfogadni, így olyankor ráhagyom mit és mennyit eszik. Néha többször is eszik mit szokott kisebb mennyiségeket stb....

Remélem tudtam valamennyire segíteni.

Ui.: Sokat sírtam ilyen dolgok miatt, először a szoptatás befuccsolása miatt, majd mert nem volt hajlandó enni. Ezt nem szabad! Nyugodtan állja a dolgokhoz, ne erőltesd jelzi ha éhes. Te ne légy ideges :)

Üdv

2009. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! Én is úgy gondoltam, hogy az ésszerűség határain belül ráhagyom, hogy mikor, mit mennyit eszik. Többször kínálgatom, hátha. Lehet, hogy a foga jön, már van neki 7, de még eddig egyik sem okozott semmi problémát.
2009. jún. 2. 08:45
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk felső fogaknál volt ilyen kanalas sztrájk. volt, hogy szinte egész nap alig evett. a tápszert is turmixolt gyümölccsel keverve adtam neki, mert magában nem ette meg. hát ennek az lett a vége, hogy most is csak úgy eszi meg:-) én abban az időszakban minden próbáltam cumisüvegből adni neki. reggel tápszert kapott, délben főzeléket, de cumisüvegből, este meg tejpépet. és éjszaka "félkómásan" bevágta a nagy adag tápszert mindig. így én erre a 4 étkezésre szorítottam a dolgot. igaz, hogy nem hízott egy hónapig semmit, de valahogy átvészeltük. aztán most eszik ha kell hanem:-)
2009. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!