Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Találkoztál már 11 hós akarato...

Találkoztál már 11 hós akaratos, megölelhetetlen, dúródó és egy percig sem a fenekén magarni tudó babábval?

Figyelt kérdés
Nagyon aktiv baba(4hósan egyedül felült, 6 hósan felállt és 9 hósan egyedül járt) most 11 hós már az utcán is babakocsi nélkül sétálunk. 9 hósan azt mondta a védőnő,hogy állva még nem mért 14 év alatt ekkora gyereket. Ez eddig szép és jó, nagy öröm hogy iylen kis ügyes de:nem lehet vele összebujnni mert nem fekszik 1 mp-re sem azonnal feláll ha nem hagyot duródik és szinte kinlódva addig durja magát, mig fel nem áll és nem mehet arrébb, nem lehet az ölembe venni hogy üljön picit és simogassam mert azonnal menni akar.Nem lehet reggel odatenni magam mellé az ágyba mert ha lefogom hogy maradjon sir ha meg nem akkor addig duródik mig fel nem állhat és ne mehet. Ha ölbe veszem szintén ez van. Normális ez?????
2009. jún. 2. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

picit mozgékony:)

szerintem nem baj, vannak babák, akik nem szeretik ha szeretgetik őket, ezek szerint a te fiad is ilyen.

2009. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de nem hiperaktiv vagy nincs semmi idegrendszeir baja ebből következően ugye?

tényleg sose pihen mármint ugy értve hogy ha felkel se fekszik és gagyog hanem egyből felpattan és ez marad is egész nap igy. Vagy pl ha már fáradt és lefektetem magam mellé és beszélek hozzá és simogatom tisztára utálja és rug vág és ha folytatom sir és felpattan és akár milyen fáradt csak megy és megy és már esik bukik de nem tud lenyugodni aztán egyszer csak elborul és elalszik.vagy a másik verzió ha már csetlik botlik de mégis duracell nyuszit játszik beteszem a hordozóba ott lepihen megnyugszik és elalszik.De ott is ha felkel azonnal ahgy kiniylik a szeme már pattana is fel.

2009. jún. 2. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
:) az én kislányom, most 14 hónapos...és ugyanilyen!!! Szerintem nincs velük baj. Ők ilyen mozgékonyak. Én is gondoltam a hiperaktivitásra... de ez még ilyenkor nem derül ki. Hagyd szabadon, neki nagy mozgásigénye van... Többet kell szabadba vinni, had fusson :)
2009. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!