Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek a netről cipőt a...

Vennétek a netről cipőt a babátoknak?

Figyelt kérdés

most lesz 1 éves és szandált szeretnék neki,hogy gyakorolja benne a lépkedést.

Neten féláron vannak,de ki tudja mennyire használt.

Milyen márkák a jók és hol lehet baba cipőt venni?


2012. febr. 7. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem vennék neten még újat sem, használtat meg főleg.

Újat azért nem, mert nem tudom rápróbálni. És egy márkán belül is lehet eltérés 2 fazon között, szóval mindenképpen rá kell próbálni.

Használtat meg azért nem vennék, mert azt kitapossa a baba, így annak, aki másodikként használja, már nem tartja úgy a lábát, ahogyan kellene.

Én a múltkor akciósan vettem a lányomnak Siesta szandált, 7000 Ft-ért.

Néztem a Deichmannosakat is, de nálunk egyikben sem volt 18-as méret.

2012. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem vennék,hogy miért azt már az első tökéletesen kifejtette,nem írom le még egyszer!
2012. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sem vennék!

Az indokot valóban tökéletesen leírta az első!Plusz még nekem annyi,hogy a fiamnak magas a rüsztje úgyhogy neki tényleg nem minden fajta márka jó a lábára még ha hosszúságra jó is de nem megy bele a lába!

Használtat meg kimondottan nem!Ez az egy amin nem spórolok!

2012. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi...hát igen én sem nagyon rajongok a netes cipő vásárlásért,de a férjem kibukott,hogy majdnem 6000 ft, egy baba szandál és hogy ez pénzkidobáls,mert úgyis hamar kinövi.

én meg tehetetlennek érzem magam,mert ő keresi a pénzt ő dönti el.

2012. febr. 7. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem próbálás nélkül soha!

Mikor a fiamnak az első cipőt vettük kinéztem neki egyet a neten hogy az milyen jó stb...de a gyerek lábár sehogy sem fért 5 cipőt próbáltunk fel mire meglett a megfelelő...

Azóta soha nem nézegetek cipőt!

Mindig gyerekkel vásárolok!

2012. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia most sokan lehurrognak, de mikor énb vettem a kisfiam nak szandit hogy lépegessen benne, 8000 ft volt a szandi és 3 hétig tudta használni. sztem egy ekkora lábu babára vehetsz használtat ha nincs kitaposva márpedig hogy taposná ki 1 honap alatt egy 10 kilo s baba? én veszek most is a fiamnak 18 hónapos már használtan, de a nyári amiben sokat van azt ujat veszek majd,. hotaposo, azt használtan vettem, a benti mamusz meg ujonnan se drága. sztem, ne költs 10 000 ft-t azért hogy hátha tud majd menni benne és ráadásul 3 hét alatt kicsi lesz.
2012. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig rendelek főleg a zara oldaláról neki. Ismerem a márkának a méretezését és sosem nyúltam még mellé. A mi tuháink 90%-is onnan van. Sajnos nekünk a közelben nincs Zara bolt. Egy ideig külföldön éltünk ahol úton útfélen volt. Először én azt csináltam, hogy vettem egy álltalam gondolt méretet. Szerencsére beletrafáltam, de ha nem akkor ahoz viszont tudtam volna viszonyítani. Arra figyeltem, hogy inkább max nagyobb lehessen mint kisebb és akkor tényleg maximum később adtam volna rá. Így viszont hogy mindig onnan nézem ki így ha kinövi nem nagy varázslat, hogy a következő kell neki.
2012. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már vettem, és abszolút nem bántam meg. Mondjuk én úgy szoktam, hogy böngészek a neten, ha találok olyat, ami tetszik, akkor keresek egy olyan cipőboltot a közelben, ahol árulják és ott felpróbáljuk, ha jó, akkor rendelek. Most például cirka 5-7 ezerrel olcsóbban sikerült így meg vennem a gyerekek csizmáját, attól függően melyik boltban vettem volna amúgy meg.
2012. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem anno az akkor egy évesemnek úgy cipőt, hogy nem próbáltam rá.

Itthon kiderült, h rá sem megy a lábára :(

2012. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elsö cipöjét ujjonan vettem, siesta szandált, a többit neten használtan,de szuper állapotban voltak.
2012. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!