Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pickwick gyerekteából 1...

Pickwick gyerekteából 1 filtert mennyi vízhez tegyek?

Figyelt kérdés
a gyártó honlapján a áll hogy 1 filter egy csészéhez ajánlott. nem kéne hígabbra hagyni? ízesítés nélkül adnám
2012. febr. 8. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fél liter vízhez is rakhatod nyugodtan.

Mennyi idős babának akarod adni? Én is gondolkozom rajta.

2012. febr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 évesem van. olyan bő literből főzök neki teát.megnézted, nem tartalmaz fekete teát?
2012. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most múlt 10hós. Fekete teát nem tartalmaz:

"A Pickwick a család legkisebb tagjainak kedveskedik ezzel az egyedülállóan finom, erdeigyümölcs-ízű teával.A Gyerektea az erdő legzamatosabb gyümölcseinek ízét ötvözi a csipkebogyó és az alma üdítő hatásával.

Használati javaslat: a legkellemesebb ízű tea elkészítéséhez csészénként egy filtert használjunk.


Összetevők: csipkebogyó (37,8%), rooibos tea (16,5%), almadarabok, hibiszkusz, aromák, citromhéj"


csak az egy csésze/egy filtert sokallom picit

2012. febr. 8. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

ja, bocsi nem értelmeztem :) gyerekteát valahogy szelektálta az agyam :)

mert van sima felnőtt teában is ami jó a babáknak.nekem is sok a csésze/filter. magatoknak hogy szoktad? nekünk teafőzőnk van. megöntöm a tartót s mint ahogyan írtam, bő liter vízzel.

lehet kapni majdnem 100%-os citromlevet én azt használom meg régebben mikor annyi idős volt mint a tied, szőlőcukrot tettem cukor helyett..azaz por gyümölcscukrot.

2012. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
magunknak egy filtert 600ml-hez teszek, szintén teafőzővel készítem. de mi cukrosan-citromosan isszuk, úgy finom. neki nem szeretnék ízesíteni. viszont ma neki is 600ml-t főztem egy filterrel (ekkora a teafőző tartálya) és nem lett valami ízes
2012. febr. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!