Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hos babámnak ez a napi...

12 hos babámnak ez a napi étrendje szerintetek igy rendben van? (még nem eszi nagyon a darabosat)

Figyelt kérdés
6ora:170 tápszer 8,30:170 tejpép,12ora:220 fözi hussal darabos,utána kis gyümi desszertnek,15 ora 200 túrokrém,vagy joghurt gyümivel,vagy puding,vagy gyümi kekszel,19ora 200 kakaó tápszerből.vagy simán tápszer,19_30 kor alszik.végig alussza az éjszakát.többet nem hajlandó enni .12 hós 76 cm és 9,9kg
2012. febr. 8. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. Meg eleve, ha nem hajlandó többet enni, akkor kár lenne erőltetni.

Ha nem aludná át az éjszakát, akkor mondanám, hogy ne adj 3-kor olyan sok kaját, csak keveset, és vacsizzon inkább 6 körül. És akkor maradhat az esti kakaó is.


A lányom most lesz 1 éves, reggeli 200 gramm joghurt gyümivel, keksszel, vagy túrókrém. Ebéd 220 gramm főzelék, plusz egy babadesszert, uzsi egy babadesszert, vacsi fél 7 körül 250 gramm főzelék, és este 8 körül még megiszik 180-200 ml tápszert.

2012. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI VÁLASZOD:)AKKOR JÓ,MERT HALLOK OLYAT HOGY ENNYI IDŐS GYEREK SZALÁMIS KENYERET REGGELIZIK STB NÁLUNK MAX EGY KIFLI CSÜCSKÖT NYAMMOG EL MÉG NEM TUD ILYESMIT ENNI
2012. febr. 8. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyik tùròkrèmet adjàtok a picinek??? Bocs az off-èrt!

Szerintem rendben van, jòl csinàlod hiszen alszik, jàtszik, vidàm, maximàlisan megfelel neki az ètrendje.

Kislànyom ugyanígy eszik ès most lesz egy èves.

2012. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én 12 hónaposom étrendje:

reggel ébredésnél szopi+240ml tej

9 körül reggeli májas kenyér vagy felvágott.De ez csak pár falatka.

12ó főzelék hússal.Nem mértem mennyi,változó mennyit eszik.

Ebéd után alvás közben szopi.

16ó gyümölcs vagy joghurt,krémtúró...stb Kb 1 gyümit eszik meg.Pl egy banán joghurttal,vagy egy alma müzlivel

19ó vacsi itt megint falatkákat eszik.Felvágott,sonka...

21ó alvás szopi+240ml tej

Ő 78cm és 9200g most bújt ki a 8. foga és villával töröm össze neki a darabos ételeket.

Szerintem kisfiad étrendje is megfelelő.Nekem a védőnők szokták mondani,hogy kicsit sovány de mit csináljak ha nem eszik többet?

2012. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ÉN MOST KESZTEM NEMRÉG A MILLI TÚRÓKRÉMET NAGY DOBOZ VAGY LIDL BE KAPHATÓ MILDOBA GYÜMI JOGHURT 250G-OS(OLCSÓ,ÉS SZERETI A LÁNYKÁM NINCS BENNE SEMMI KÁROS) DOKI JAVASLATRA.ELÖTTE ÉN CSINÁLTAM TÚRÓBOL NEKI.(DE VALAHOGY MINDENBŐL A BOLTIT JOBBAN SZERETI:(SAJNA).DE JÓ NEKED ,ÉN LÁNYKÁMNAK IS MOST BUJIK A 8.FOGA DE Ő MÉG NEM TUD VILLÁVAL TÖRT KAJCSIKAT ENNI SAJNOS,KINDER TEJSZELETET IS SZOKTAM EGY PÁR KOCKÁT ADNI VAGY MEGESZIK FÉL TÚRÓRUDIT CSOKI NÉLKÜL EZEKET CSAK NASINAK.
2012. febr. 8. 08:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én a Milkland natúr krémtúrót szoktam venni, az fél kilós, de akkor mi is eszünk krémtúrót (vagy gyümölcsöset, vagy vaníliásat), vagy magunknak csinálok körözöttet.

A kenyér, kifli, kalács nálunk is csak pár falat erejéig nyerő. Bezzeg ha ő elcseni a szatyorból, akkor egész sokat megeszik a zsákmányából. :)

2012. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!