Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ez meg mi? -elalvási...

Most ez meg mi? -elalvási probléma 14 hónapos kicsikéinknél

Figyelt kérdés
-még mindig ott tartunk hogy nem aludtak/aludtunk át egyetlen éjszakát sem,oké ezt már kezdem megszokni majd elmúlik:(na de most vagy 5 napja még elaludni sem bírnak ,üvőltenek torkuk szakadtából és potyog a könnyük de főleg a bratyónak,mi ez???már csak hordozóban való elringatásnál alszanak el de az s csak azért mert én nem tudom őket sírni hagyni,de én is aludni szeretnék,így gyors ringatás és alszanak,valakinél volt ilyen vagy most ez a szeperációs szorongás lenne???
2012. febr. 8. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínűleg az. Ne ringasd, mert hozzászokik, aztán majd a szorongás mentes időkben is követelni fogja.
2012. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húha én is ettől féltem:((Akkor hogy altassam most őket,mit tegyek??????????????
2012. febr. 8. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
hát gondolom ikrek én csak egykéről tudok irni, nekünk semmi sem segített ringattuk mózesbe anno, babaülésbe,babakocsiba és kézbe is ezt utálta a legjobban, aztán 6-7 hónaposan betettem a kiságyba őkelmét és becsuktam az ajtót. hát ő bent sirt én pedig kint de 3 nap múlva láss csodát elfogadta sőt még tetszett is neki. Most 14 hónapos és egy hónapig úgy hozta a sors egy szobába kellett aludnunk és imádta és most 2 napja megint külön van és visit ordít. ma kiváncsi leszek mit gondol majd, de neki most 2 örlőfoga jön ez is jelenthet problémát, de nálatok gondolom két gyerek sirdogál ilyenkor folyamatosan, hát nem tudom. de erősnek kell lenni és hagyni őket mert később ebből nagyobb gond lehet. nekem ezt tanácsolta a védőnő is, már elég okosak ebben a korban tudják miből mi következik. jó éjszakát nektek
2012. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ikrek , és az egyik hogy is fejezzem ki magam szóval nem is inkább okosabb hanem rafináltabb a másiknál és nem tudtam eldönteni hogy azért sír mert ez a szorongása van de ez talán azérz kizárható mert egész nap meg van nélkülem,vagy gondoltam azért ordít mert úgyis bemegyek ha már nem bírom hallgatni viszont felcukkolja az öccsét is aki nem azért sír hogy bemenjek hanem mert nem hagyja ezzel aludni....mókuskerék:((de most apa fekteti le őket és nem megyünk be,remélem kibírom:(((a védőnő meg max. ha fél évente jön felénk így sok okosságra magamtól kell rájönnöm hívni meg nem akarom mert egyszer hívtam de lejött a modorából hogy nem kellene ezt tennem!!:((pedig tényleg tud okosakat mondani csak nem valami segítőkész!!!!
2012. febr. 8. 20:13
 5/5 A kérdező kommentje:
na nem bírtam megtenni 30 perc sírás után bementem és lefeküdtünk együtt a matracra,majd elaludtak habár ez a gyors elalvás betudható az előtte való sírásnak így ma nem tudom mikorra lesz alvás de nem hagyom őket sírni nem bírom...
2012. febr. 9. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!