Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer probléma?! Kislányom...

Tápszer probléma?! Kislányom nem akarja megenni a folyékony tápot! Aki ilyen helyzetbe van, hogy néz ki egy napi menü a gyermekénél?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hónapos, 4 hónapos koráig volt anyatejem, utána már csak reggel este, és szépen elfogyott. Akkor kezdtük a tápokat és megkezdtük a hozzátáplálást is. Egy ideig ment a táp, de egyszerűen már nem kell neki, elfordítja a fejét. Se cumisüvegből, se csőrösből se pohárból nem kéri. Már van 15 félét kipróbáltunk és bevallom nincs erre pénzem. nagyon drága, hogy kidobáljam őket! Meg elajándékozzam. Jelenleg így néz ki a napi menüje:

7kor reggeli: vaníliás tejberizs amennyit megeszik

10kor tízórai: gyümölcs babapikótával

13kor ebéd: főzelék hússal

16.30 uzsonna: vaníliás tejberízs amennyit megeszik

19.30 vacsi: sinlac amennyit megeszik

És napközben sok folyadék amennyit csak kíván.


2012. febr. 2. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki esetleg a különböző ízű tejpépeket. Én cumisüvegből adtam a kisfiamnak, annyira hígítva, hogy megtudja inni.

A Brendonban (ha esetleg van a közeletekben) most rengeteg minden (tejpép, tápi, babajoghurt, üveges bébikaja) akciós.

2012. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak a vaniliásat eszi meg, a gyümölcsös a csokis savat csinál neki!
2012. febr. 2. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk ugyanígy nézett ki.csak uzsonna babajoghurt,vacsora tejpép.de eltelt 2 hónap és újra eszi a tápot.én minden reggel próbálkoztam,csak 30ml-t csináltam és egyszer csak megint megette.
2012. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4,5hós volt,mikor kezdődött nála.most 7 hós.
2012. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is megcsinálom minden egyes étkezéshez, kivéve az ebédhez, mert az husis. De a füle botját se mozdítja. Most találtam egy tápot a Humana baby fit 1-est ami állítólag banán ízű, ezt még megpróbálom! Hátha!
2012. febr. 2. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is próbáltuk,de nem nagyon érdekelte.én csak reggel csináltam meg a tápszert,a helyedben nem csinálnám meg minden étkezésnél,tényleg nagyon sok pénzkidobás így.ha már reggel látod,hogy na megeszi ,én akkor csináltam este is..és utána már megint reggel este.
2012. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Humana Baby Fit-tel csak arra vigyázz, hogy a banán miatt fogja a székletet. Nálunk is csak azt az egyet ette volna meg, de annyira fájt tőle a hasa, és nem volt széklete, hogy abba kellett hagyni. Aztán 2-3 hónap után elmúlt ez az időszak, újra eszi a tápszert. Addig helyette tejpépet kapott, ő is a vaníliásat szereti, reggel és este evett azt, amikor egyébként a tápszert kapta volna. Aztán egyszer újra megpróbálkoztam a tápszerrel, és simán elvette. Azóta is eszi, már 11 hónapos, kb. 2 hónap kihagyás volt. Most a babydream-es tápszer ízlik neki, egy kis sinlaccal sűrítve.
2012. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!