Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire van szükség ha babaúszásr...

Mire van szükség ha babaúszásra megyünk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szia mi vittünk a picinek köntöst, törölközőt, pelenkát, úszópelenkát és tápszert vagy ha anyatejes, akkor mást nem. Úszás után megéheznek így kell neki vagy anyatej vagy tápi
2012. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van ahol kérnek a babának is úszósapkát:)

Orvosi igazolás is kell az első alkalommal, hogy egészséges.

Hívd fel a kiszemelt babúszást és kérdezd meg!

Nektek meg papucs, annak is aki nem megy vízbe, mert a medence térbe csak úgy engednek be, ha be mehet egyáltalán nézelődni, fényképezni a másik szülő, de be szokták engedni:)

2012. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 törölközőt vigyél neki(vagy köntös+törölköző), mert nagyon vizes lesz az amiben a medencéből kiviszed. (Én hármat vittem mert rögtön utána szopi volt, és én még akkor nem vettem le a fürdőruhámat, így a második is nagyon nedves lett). Váltóruha (volt, hogy magamhoz öleltem "véletlenül"amikor őt már felöltöztettem, és a szivacsos melltartórész kingedte a vizet rendesen).Nálunk nőgyógyászati igazolást kellett csak vinni, de ez helye válogatja. Más extra most nem jut eszembe.
2012. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Törölköző, tiszta pelenka.

Mi mindig 2 úszópelenkát vittünk (nálunk nem szabad eldobhatósat használni), hogy ha baleset van, legyen másik.

Amikor már nagyobb volt, akkor köntöst is vittünk. Meg vizet, mert az én lányom mindig szomjas úszás után. :)

A cumis babáknak szoktak vinni cumit, mert az megnyugtatja őket. Nekünk nincs.

2012. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!