Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit megvettél a...

Mi az, amit megvettél a babaszobába, de kiderült, hogy nem kellett volna, illetve van-e olyan, amit nem éreztél fontosnak, végül mégis szükség volt rá?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok,most újítjuk fel az egész lakást, és elkezdeném tervezni a babaszobát. Pár tippet tudnának esetleg adni a tapasztaltabbak? Köszönöm! :)
2012. jan. 25. 17:48
1 2
 1/13 Kleinné Krsják Renát válasza:
Nekünk a játszószőnyeg és a hinta vált feleslegessé!És túl sok ruhát vettünk!Nagyon hamar kinőtte őket a babó!Én nem tartottam fontosnak a babamérleget de mégis jó volt mert tudtam mérni kb mennyit evett!
2012. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Babamérleg, mi nem vettünk, nem is hiányzik, a védőnő és orvos méri eleget. A játszószőnyeg és a hinta nálunk hasznos, főleg a szőnyeg. Pelenkázó volt felesleges nálunk, főleg amióta a hasára fordul. De a tetejét azt még használjuk a fürdőben, oda rakom, hogy bele tudjam a törölközőbe tekerni. A szobájában amit mindig használunk az csak a kiságy, játszószőnyeg a nappaliban és a hinta is, de azt majd átrakjuk a mi szobánkba.
2012. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mérleget kölcsönöztünk az első 3 hónapra.

Felesleges volt a járóka, nem maradt el benne.

A pihenőszék nálunk nagyon hasznos volt. (Így tudtam vinni magammal a fürdőbe.)

A drága fürdetőkád,amibe beépített hőmérő van, felesleges, jó helyette a sima kád.

Ezt nem kérdezted de azért leírom, hogy szerintem mi az ami kell. Azaz nekünk jó, hogy van.

Kiságy, pelenkázó, ruhásszekrény és a játékoknak szekrény. Szoptatós fotel- én nem tudtam benne szoptatni, de azért hasznos, kihúzhatós fotelágy-ezen szoptattam-és aludtam az első időkben. Adamo hinta. Játékív és puha meleg szőnyeg alá. -Rongyszőnyeget vettünk először, hogy könnyen tudjam mosni, de szöszölt, így le kellett cserélni.

Amit nem szerettem volna az a baldahin, de így utólag már bánom, hogy nem volt. Nem a praktika miatt, hanem csak mert mostanra tetszik...

2012. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
játszószőnyeg nagyon felesleges volt, meg sok ruha is. Szinte mindig rugiban van.
2012. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pelenkas Kuka, ami legmentesen zarodik - nagyon jo lenne. Nem vettunk, tul draganak tartottam. Most meg mar elmult 1 eves, ezert nem veszunk. De a napi tobbszori kakis pelus, hiaba csomagolom kulon zacskoba, iszonyat budos.

Az Adamo hinta es a jatszoszonyeg nagyon jo volt, es a mi gyerekunk imadja a pluss allatait is olelgetni. A szoptatos fotelt sem cserelnem el semmire.

Amit nem vennek: a kisagyra szerelheto pelenka, stb. Zsebes tarolo. Par het utan levettem, nem hasznaltuk. Plafonrol lelogo cso alaku jatektarolo. Mindig utban volt, leszereltuk.

2012. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ami nagyon fontos a fürdetőszekrény (nekünk az volt), vagy fürdetőállvány (igaz 8 hónapos koráig használtuk, de egy centit nem kellett hajolnom fürdetés közben).Ami nem kell, de nem a babaszoba része az a csecsemőmérleg.
2012. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, nagy segítség a sok válasz! :) Teljesen el tud veszni az ember a kínálatban...
2012. jan. 25. 20:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Ami nekünk felesleges volt: pihenőszék, zsebes tároló, biztonsági körömvágó olló, játékívek,


Ami sokat segített: zenélő körforgó, adamo hinta, fejvédő, légáteresztő vízhatlan lepedő, játszószőnyeg (ív nélkül)

2012. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A rezgő pihenőszék nagyon hasznos , adamno hinta szintén .Pelenkázó feltét komódra ( nem pedig új pelenkázó komód)


Ami teljesen felesleges az a játszószőnyeg, e helyez habtapi nagy területen.

2012. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia,

amit én feleslegesnek tartok már, az a pelenkatároló kuka. Azt gondoltam, hú de jó lesz, szagzárós, nem lesz büdi...aha, csak azt felejtettem el, hogy azért azt is ki kell üríteni egyszer. És az a hosszú zsák, tele pisis, kakis pelussal iszonyú büdös tud lenni...úgyhogy a sima szemetesbe tesszük, persze pici zacskóba csomagolva, a szemetest meg úgyis minden nap kivisszük, mert megtelik.

2012. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!