Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hete tartó szájpenészre vmi...

2 hete tartó szájpenészre vmi van még a boraxglicerinen kívül? Több mint 2 hete szenvedünk vele.

Figyelt kérdés
A cicim annyira fáj,hogy már majdnem sírva szoptatok. Több mint 2 hete kezelem a fiamat ezügyben, meg a mellemre is kentem. Minden szopi után kitörlöm neki a száját a borax-szal, minden cumiját kifőztem. Most mentem vissza az orvoshoz de egy felnőtt háziorvos volt a helyettesítő és azt mondta nincs más, kenjem ezzel, na de nem használ és baromira fáj.
2012. febr. 8. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kenheted még a cicid bimbóvédő krémmel, aventes nagyon jó, lemosni sem kell. Szopi előtt kéne inkább kitörölni a száját, hogy ne menjenek le a penésztelepecskék, végigmehet az egész bélrendszerén, popsiját kicsaphatja pl.

Sajnos mást nem tudsz csinálni, illetve a C vitamin még ellensége a szájpenésznek, azt adhatsz neki nyugodtan, szájába csöpögteted, és eloszlik valamennyire.

Nem tudom, mennyi idős, napi annyi cseppet adj neki, ahány kg. Cebion csepp, babáknak van, kb 1000ft, és semmi baja nem lesz tőle, sőt. :)


Eltarthat sokáig is sajnos, csakúgy mint a koszmó, hónapokig is, de kezelni kell rendesen, mert ha nagyon rámegy a bélrendszerére, veszélyes, nem eszik rendesen, stb.

2012. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kend rózsamézzel neki!Nekünk ez segített!

A melledet pedig sudocremel nekem pedig ez jött be!Szopi előtt pedig szappanos vizzel mozsd le utána tiszta vizzel!Nekem ezt a védőnő ajánlotta!3 nap alatt begyógyult a mellbimbóm!

Kitartás!

2012. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a rózsaméz az a borax glici amit most is használunk. Köszi próbálkozom akkor bár ez a minden szopi előtt lemosni a sudocremet a bimbóról most egy kínzással fog felérni...napi 8szor szoptatok... (4.5 hós)
2012. febr. 8. 10:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó hülyeséget mondott a helyettes doki!

Hívd majd a saját dokitokat, ha már ismét rendel. Nekünk is írt ki ecsetelőt makacs szájpenészre a gyerekorvosunk. Tesóm fiának 3 évesen is volt, ő is receptköteles gyógyszertári ecsetelőt kapott. Ő enni sem tudott, annyira fájt neki, 3 nap alatt elmúlott.

2012. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ohh akkor bocsi!Én ugy ismertem rózsaméz!Nah mindeggy is de tuti van rá más is!

Nekünk is irt fel valami kék izét(sajnos nem emlékszem a nevére) de olyan volt mint a tinta!Mert a másik fiamnak csak ez volt jó!

2012. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen én se akarom elhinni hogy még most akkor hetekig ennek így kell lennie...a mi dokink csak jövőhéten lesz..most akkor hova vigyem..este az ügyeleten is felnőtt doki van és amúgy is körberöhögnek egy ilyen problémával...

hova forduljak??

2012. febr. 8. 12:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a saját dokidat! Kiírja a melledre legfeljebb.

Nekünk sárga ecsetelő volt, vaníliás íze volt. Unokaöcsém is kék tinta szerűt kapott.

2012. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Saját háziorvost ugye?? Köszi szépen az ma pont délutános!!
2012. febr. 8. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen,a saját háziorvosodra gondoltam. :)

Remélem sikerrel jársz és meggyógyultok!

2012. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olvastad az 1. hsz-t?

Leírtam, mit csinálsz rosszul, és mit tehetsz még.

2012. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!