Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik már 7hós babád és...

Mit eszik már 7hós babád és miket csinál? Babapiskótát vagy pufit adsz neki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem adom neki. Nem kap még "nasit".

Ezen kívűl rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszik (nem sorolnám fel mindet), csirkehúst és tejpépet.

Forog, gurul és próbálkozik a kúszással, és kb ennyi. Kis lusti baba :)

2012. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos korában a kisfiam még csak forgott hasra illetve vissza, és próbált felállni. 8 hósan sikerült is neki:-) Felülni magától pedig 8,5 hónaposan ült. Stabilan ült ha felülettem. 6 hósan kezdtem neki adni enni. Még csak gyümiket evett tízóraira, illetve ilyen tájt kezdtük a zöldségeket.
2012. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok babapiskótát és társait 8 hó körül kapott.
2012. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nagyok ekkor már kaptak babapiskótát,pufit,kenyeret,kenőmájast...stb-és általam készített levesekből,sütikből is.

A nagyom ekkor már mászott. A középsőm ekkor még nem csinált semmit, a 7. hó végén kezdett el hasáról a hátára-vagy fordítva? nem emlékszem már pontosan- fordulni.

A kicsi még csak 5 hónapos lesz,de ha jól reagál rá,Ő is kap majd olyanokat,mint a testvérei.


Üdv:3 lányos

2012. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 7 hónaposan fordult meg hátról hasra, stabilan megült (de nem magától ült fel), kúszott, 7 és fél hónaposan mászott. 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, így ennyi idősen már sok mindent evett. Fél éves korában a gyerekorvosunk szólt, h kezdjek el neki kekszet vagy babapiskótát adni. A pufi nem tudom, h micsoda, úgyh valószínűleg azt nem evett még :) 8 hónapos korától teljes kiőrlésű gabonából készült Abonettet eszeget nasi gyanánt. Nagyon szereti, mert fogak híjján is elboldogul vele.
2012. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem..És nem is fogom még jó darabig, minél később kezd el ilyeneket enni annál jobb. Most 9 hónapos.
2012. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

AZ én kisfiam bejárja már az egész szobát. 4hónapos kora óta forog,ill.elgurul mindenhova. 2 hete már négykézlábra áll, hintázik előre-hátra, kúszik. Próbálkozik a felüléssel.

Babapiskótát és pufit még nem kapott,nem is tervezem,. Babakekszet minden nap kap a gyümihez.

A mi napunk így néz ki.

7-8 között ébredés, tápszer, 150 ml.

10: gyümölcs (alma, banán, barack, szilvahús + keksz)

12-2-3: alvás

3: főzelék (krumpli,sütőtök, répa, zöldség, cukkini, brokkoli, spenót, zöldbab-zöldborsó-paradicsom- héj nélkül, + egy kocka husi)

5-fél6 alvás

6:tejpép

fél9: fürdés

9:tápszer 180 ml

Alvás reggelig.

Napközben babateát és általam készített, higított gyümilevet iszik, együl. Teljesen kiszolgálja magát, le van téve a földre, etetőszékbe a cumisüveg, és egyedül iszik.

2012. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!